Cem Yılmaz 6 milyon TL'lik yeni oyuncağıyla görüntülendi

Cem Yılmaz (47), 6 milyon TL değerindeki yeni aracıyla Mecidiyeköy'de görüntülendi. Yılmaz, otomobilinden inerken adeta ateş ediyordu... Muhabirlerin sorularına yanıt veren Yılmaz, gelecek projeleriyle ilgili konuştu.

15 Mart 2021, Pazartesi 08:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Cem Yılmaz, yeni aldığı 6 milyon değerindeki yeni Porsche marka spor aracıyla direksiyonda görüntülendi. Mecidiyeköy'de bir arkadaşını ziyaret eden komedyen, "Spora mı başladınız?" sorusuna, "Yok bir arkadaşımı ziyarete geldim" yanıtını verdi.

Milliyet'ten Umut Ünver'in haberine göre; Haziran ayında başlayacak yeni dizisi için gün sayan Yılmaz, "Sinemayla alakalı bir şey yapmayacağız" dedi. Film yazdığını söyleyen komedyene, hayranlarının 'A.R.O.G.' ve 'G.O.R.A.' tarzı bir sinema filmi bekledikleri sorulunca, "Sinemalar kapalı" diye cevap verdi. Normalleşmeye geçildiği hatırlatılan komedyen, "Sanmıyorum" diye konuşup tebessüm etti.


Garajında milyonluk araçları bulunan komedyen Cem Yılmaz, koleksiyonuna iki son model spor otomobil daha kattı. Lüks araçlara olan düşkünlüğüyle bilinen 47 yaşındaki komedyen, 3 milyon TL değerindeki Porsche Taycan Turbo S marka elektrikli araç almıştı. Yeni aracını garajına çeken Cem Yılmaz, elektrikli otomobilinin plakasını, soy adının baş harfini simgeleyen 'YY' yapmayı tercih etti. Ayrıca yaklaşık değeri 6 milyon TL olan Porsche 911 model bir araç daha aldığı öğrenilen ünlü oyuncu, iki lüks otomobile yaklaşık 9 milyon TL ödedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ebru Şallı: Bizim korumamız yok