Cem Yılmaz aşkını anlattı: Muhabbetimiz çok değerli

Cem Yılmaz, Hello Dergisi'ndeki röportajında 2.5 aydır aşk yaşadığı Defne Samyeli ile olan ilişkisini anlattı:

27 Haziran 2018, Çarşamba 17:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

''Eşten, dosttan 'aşk yaradı' gibi laflar duyuyorum. Mutluyken daha iyi oluyor, iyi görünüyorum.''

''Arkadaşlığımız 1990'lara dayanıyor. Defne'yi yıllardır uzaktan görür, hayranlıkla bakardım.''

''Defne şahane bir insan. İyi anlaştığım biriyle çok olgun bir birliktelik yaşıyorum.''

''MUHABBETİMİZ ÇOK DEĞERLİ''

''MUHABBETİMİZ ÇOK DEĞERLİ''

''Bizi kıymetli kılan şey benim onu, onun beni beğenmesi değil. İkimiz birlikteyken kendimizi ne kadar iyi hissettiğimiz. Muhabbetimiz çok değerli.''

'TANIŞIKLIĞIMIZ 90'LI YILLARA DAYANIYOR'

'TANIŞIKLIĞIMIZ 90'LI YILLARA DAYANIYOR'

"Tanışıklığımız 90'lı yıllara dayanıyor. Defne'yi yıllardır uzaktan görür ve hayranlıkla bakardım, ama yakın bir arkadaşlığımız yoktu."

Cem Yılmaz röportajında başarıyı şöyle tanımlamış: ''Yiyecek-içecek müdürü olsaydım da parmakla gösterilen biri olmayı isterdim. Hırstan kaynaklanan başarı duygum yok. Benimkisi işi iyi yapmakla ilgili.''

Diyet ve sporla 5 ayda zayıflayan Cem Yılmaz çok formda.

Cem Yılmaz ve Defne Samyeli’nin ilişkileri, geçen nisan ayında sunucunun komedyenin evinden çıkarken görüntülenmesiyle belgelenmişti.

Defne Samyeli Cem Yılmaz'ı, Levent'teki villasında ziyaret etti. Çifte daha sonra Ozan Güven ile sevgilisi katıldı. Eve gece yarısına doğru yemek siparişi de geldi. Cem Yılmaz yemeğin ardından Ozan Güven ve sevgilisini yolcu etti. Defne Samyeli ise villada kaldı.

Cem Yılmaz bir ara Defne Samyeli’nin, Mercedes marka aracını garajına çektirdi. Güvenlik görevlisine ''Görüntü almalarını istemiyorum'' dedi. Ertesi sabah spora gitmek üzere evden çıktı. Cem Yılmaz gazetecilerin "Defne Hanım'ın, arabası garajınızda. Ne diyeceksiniz?” sorusuna şu cevabı verdi: ''Bizim evde Mercedes tamircisi var. Arada arkadaşlarım arabalarını tamire bırakır."

Kameraların karşısına artık birlikte çıkan ikiliden 46 yaşındaki Defne Samyeli'nin komedyenin Levent'teki villasına taşınacağı iddia edilmişti.


Cem Yılmaz'ın üzerinde çalıştığı yeni filminde Defne Samyeli'nin 21 yaşındaki kızı Deren Talu'ya da rol verdiği söyleniyor.

İkili tatil için Bodrum'u tercih etmişti.

Cem Yılmaz son olarak sevgilisi Defne ile oğlu Kemal'i tanıştırdı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Emre Aşık'ın avukatı açıkladı! Yağmur Aşık'a zorlama hapis kararı!