Cem Yılmaz'ın yeni filmi ArifV216'nın oyuncu kadrosu

Cem Yılmaz'ın merakla beklenen filminin kadrosuna iki yeni isim daha eklendi. ArifV216'nın kadrosunda Kerem Alışık ve Mert Fırat da yer alacak

20 Nisan 2017, Perşembe 09:38
A A

ArifV216'nın kadrosunu büyük ölçüde açıklayan Cem Yılmaz, son olarak ise Kerem Alışık'ın kadroya dahil olduğunu sosyal medyadan, "Hey yavrum hey ! Kerem Alışık abim ArifV216'da" notuyla açıkladı.

Cem Yılmaz, Mert Fırat'ı ise, "Evett ! Ve Mert Fırat ArifV216'da notuyla duyurdu.

Cem Yılmaz geçen günlerde de Mustafa Sandal'ın filmde rol alacağını Instagram hesabından Sandal ve Ozan Güven ile birlikte çekilen fotoğrafın altına, "Off be ! ArifV216'da Musti ! Mustafa Sandal ! Olay" yazarak takipçileriyle paylaşmıştı.

Cem  Yılmaz, ayrıca eski eşi Ahu Yağtu'yu da yeni filminde oynatma kararı almıştı.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile filmin mzüiklerini ise İskender Paydaş'ın yapacağını duyuran Cem Yılmaz, "ArifV216 müziklerimiz İskender Paydaş! Şahane!" notunu yazdı.

İşte Cem Yılmaz'ın filminde rol alacak diğer isimler...

Cem Yılmaz, Özkan Uğur'un da ArifV216 kadrosuna katıldığını duyurdu. Cem Yılmaz, paylaşımının altına, "Garavel burda, sevenler burda, sevilenler burda" notunu yazdı. Özkan Uğur ile Cem Yılmaz daha önce GORA, AROG ve son olarak ise Pek Yakında filmlerinden birlikte çalışmıştı.

Farah Zeynep Abdullah

Çağlar Çorumlu

Seda Bakan

Zafer Algöz

Ozan Güven

Ediz Hun

ArifV216 filmi Ocak 2018'de vizyona girecek.

Sıradaki haber yükleniyor...