Cemre Kemer sürpriz bir şekilde evlendi!

Hepsi Grubu ile tanınan Cemre Kemer, sevgilisi Emre Medina ile dün sürpriz bir şekilde sade bir törenle evlendi. Kemer, nikahtan kareleri sosyal medya hesabından paylaştı.

24 Aralık 2020, Perşembe 14:45 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bir döneme damga vuran 'Hepsi' grubunun solisti Cemre Kemer, 2020 yılı biterken tam bir sürpriz yaptı ve sevgilisi Emre Medina ile nikah masasına oturdu. Cemre Kemer, uzun süredir aşk yaşadığı Emir Medina ile aile arasında bir tören düzenledi.

Kemer, Instagram hesabından nikahtan çekilen görüntüleri paylaşarak, "Şimdilik fotoğraflarda eksikler çok… Pandemi yüzünden sadece aile olabildi. Canımın yarısı çok dostum yoktu… Cidden kalbimin bir parçası olan çok eksik… Ama havalar güzelleşip kimseyi riske etmeyeceğimiz günleri bekliyoruz ne yapalım? Sağlık her şeyden önce…” dedi.

Kemer'in nikahı hayranlarına sürpriz olurken, sosyal medyada paylaştığı fotoğrafa ilk yorumu Gülçin Ergül yaptı. Ergül, bir zamanlar arasının açık olduğu eski dostunun fotoğrafına, "Tebrik ederim" yazdı.

Hepsi Grubu, Gülçin Ergül'ün gruptan ayrılmasıyla yollarına 3 kişi devam etme kararı almıştı. Ancak grup kısa süre içerisinde dağılmış, Eren, Cemre ve Yasemin; Gülçin ile aralarındaki bağı koparmışlardı. Kısa süre önce Cemre ile Gülçin sosyal medyadan birbirlerini yeniden takip etmeye başladılar.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 'Geberin hepiniz' diye bağıran Kerimcan Durmaz: Beraat kararı aldım