Cenk Eren'den Okan Bayülgen'e çok sert tepki: Dayak yememek için kendini müdüriyete kilitledi

Okan Bayülgen, konuk olduğu programda son yılların en popülerleşen meslekleri arasında yer alan Influencer’lık üzerine konu açılınca, fenomenler için “Hepsi çöp, zavallı” demişti. Şarkıcı Cenk Eren'den çok sert bir tepki geldi.

02 Ekim 2021, Cumartesi 15:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Okan Bayülgen, önceki gün katıldığı TV programında yaptığı açıklamalarla gündeme geldi. Sosyal medya fenomenlerine "çöp" ve "para kazanmaya çalışan zavallılar" diyen oyuncuya tepkiler sürüyor.

Okan Bayülgen, 'Tarafını Seç' programında şu açıklamayı yapmıştı: 

"Onları çöpe atıyorum, hepsini. Onlar çöp, hepsi çöp. Para kazanmaya çalışan zavallılar hepsi. Hiçbir şey olmaz onlardan. Onlar bazı aplikasyonlar geçerliliği koruduğu sürece bir şey yapabilen, bu yolla da üç beş kuruş para kazanabilen insanlar. Başka bir şey değil..."


"Sevdiğimiz, tanıdığımız sanatçıların bu işlere girmesi bende utanç duygusu uyandırıyor. İnsanlar neden sanatlarını yapmak yerine Instagram üzerinden buna tenezzül ederler anlamıyorum. Çok çirkin bir şey bence."


Bayülgen'in bu sözlerine Cenk Eren'den cevap geldi. İsim vermeden oyuncuya ateş püsküren ünlü şarkıcı, Instagram hesabı üzerinden çok sert bir açıklama yaptı.

"Para kazanmaya çalışan zavallılar demiş, e sen para için mekanını açan insanı üç kuruş daha fazla kazanacağım diye arkadan iş çevirensin, onu ne yapacaksın zavallı bücür..."

"Tabii senin zavallı dediğin çocuklar senin karakterini bilmedikleri için böyle zevzeklik yapıyorsun, adama ne derler biliyormuşum hadi oradan, hadi oradan. Ah bir cevap versen de dayak yememek için kendini nasıl müdüriyete kilitlediğini de anlatsak."

Cenk Eren'in, bir anda magazin gündeminin ilk sırasına gelen 57 yaşındaki sanatçı ile yedi yıl önce yaşadıkları bir olaya da gönderme yapması dikkat çekti.

"Geçmişi unutmamak lazım değil mi? Sana bu cevabı vermek için yedi sene bekledim. Çok sabırlıyımdır. İntikam değil ama unutmadığını bilmeni istedim. Hadi uğurlar olsun."

Okan Bayülgen, geçtiğimiz mart ayında Milliyet'ten İhsan Dindar'a verdiği röportajda da 'sosyal medya fenomenliği' ve 'influencerlık' hakkında dikkat çeken sözler sarf etmişti.

"Ben şöhretli insanların eski insanlar olduklarını düşünüyorum. Yeni şöhretli bir insanımız yok. Yeni şöhretli insan diye baktığımız; bir dizide rol bulmuş, dizisi ses getirmiş ama halk onu bir senedir tanıyor. Bir fenomen, influencer ya da youtuberın işleri izleniyor. İnternette yayılan korkan kirpi, anıran eşek videoları da öyle. Bir süre sonra kayboluyor. Yanlış anlaşılmasın bir fenomen ile korkan kirpiyi eşleştirmeye çalışmıyorum. Ama hükmü o kadar."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Eda Ece'den filtresiz fotoğraf