Cesedi su kuyusundan çıktı

Cesedi su kuyusundan çıktı

Muğla'nın Milas ilçesine bağlı Yaka köyünde, bir haftadan bu yana kayıp olan alzheimer hastası 82 yaşındaki Fatma Çetin, düştüğü boş su kuyusunda öldü

11 Temmuz 2012, Çarşamba 13:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Alzheimer hastası Fatma Çetin, geçen 4 Temmuz’da önce dolaşmak için çıktığı Yaka köyündeki evlerinin önünden kayboldu.

Yakınları, gidebileceği yerlere bakmalarına rağmen Çetin’i bulamadı. Yaşlı kadının hayatından endişe eden Çetin’in yakınları jandarmaya kayıp başvurusunda bulundu.

Çetin’in yakınları AKUT Bodrum ekibinden de arama-kurtarma çalışmaları için yardım istedi. Çetin’in en son görüldüğü belirlenen Güvercinlik köyü yakınlarındaki 3 kilometrelik alanda arama kurtarma çalışması başlatıldı.

Jandarma ve AKUT ekiplerinin çabalarına rağmen yaşlı kadına ulaşılamadı. Bunun üzerine arama kurtarma çalışmalarına son verildi.

Yaka köyündeki köylüler, bir tarladaki atıl durumdaki 5 metrelik boş su kuyusunda bir kadın cesedi olduğunu görünce durumu jandarmaya bildirdi.

İtfaiye ekiplerinin de yardımıyla kuyudan çıkartılan cesedin Çetin’e ait olduğu belirlendi. Yaşlı, kadının kuyuya düşerek,yaşamını yitirdiği belirlendi. Çetin’in cesedi kuyudan çıkartılırken, yakınları gözyaşı döktü.

Oktay ÇAYIRLI/DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Son dakika! İçişleri'nden yeni genelge: Çalışma saatleri belli oldu