Ceyda Ateş’in kızı Talia kocaman gülüşü ile kalpleri ısıttı!

İş insanı Buğra Toplusoy ile 2018 yılında evlenip Miami'ye yerleşen, geçen kasım ayında da kızı Talia'yı dünyaya getiren Ceyda Ateş, kızı Talia'nın kocaman güldüğü fotoğrafını paylaştı.

07 Nisan 2021, Çarşamba 17:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İş insanı Buğra Toplusoy ile 2018 yılında evlenip Miami'ye yerleşen, geçen kasım ayında da kızı Talia'yı dünyaya getirip anne olan ünlü oyuncu Ceyda Ateş çiftçilik yapmaya başladı!


Günaydın yazarı Bülent Cankurt'un haberine göre; Bakıcı tutmayıp kızı Talia'yı kendi büyüten güzel oyuncu Ceyda Ateş, bir yandan da çiftçilik yapıyor. Kızından arta kalan zamanını bahçesindeki sebzeleriyle geçiren Ceyda Ateş, çiftçiliği çok sevmiş.

"Toprakla uğraşmak, bir şeyler yetiştirmek, onların tohumdan sebze haline gelmesini görmek harika bir duygu. Ayrıca doğal lezzetlere hasret kaldığımız günümüzde sebzeyi dalından koparıp yiyebilmek, hem sağlık, hem de damak tadı açısından bulunmaz bir lüks" diyen Ceyda Ateş, hobi olarak başladığı çiftçiliği ileri bir noktaya taşır mı bilmem ama şu an bu işten çok mutlu olduğu her halinden belli.

Sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulunmayı ihmal etmeyen Ceyda Ateş beğeni topluyor. Son olarak kızı Talia'nın kocaman güldüğü fotoğrafını paylaşan Ceyda Ateş ilgi odağı oldu.

 İşte Ceyda Ateş'in kızı Talia'nın sevimli halleri...

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Nazlı Kayı: Hacı'yı görünce karnımda kelebekler uçuşuyor