Ceydanur’un Tarkan hayali gerçek oldu

Tekirdağ Çorlu'da yaşayan 2 çocuklu Koç ailesinin 22 yaşındaki down sendromlu kızları Ceydanur’un en büyük hayali, Tarkan konserine gitmekti. Ceydanur'un hayali sonunda gerçek oldu

02 Ekim 2019, Çarşamba 13:30
A A
Ceydanur’un Tarkan hayali gerçek oldu

En büyük hayalinin Tarkan konserine gitmek olduğunu söyleyen Ceydanur Koç, “Konserine gitmek istiyorum, bize çay içmeye gelsin” derken, baba İsa Koç ise “Ben Ceydanur’un her isteğini yerine getirmeye çalıştım. Çocukluğundan beri Tarkan’ı çok seviyor. Şimdi de Tarkan konserine gitmek istiyor ancak bilet bulamadığım için götüremiyorum. Sadece kızım için Tarkan konserine bilet istiyoruz. Hiç kimseden maddi bir beklentimiz, isteğimiz yok manevi olarak yanımızda olsunlar yeterli” diyerek yetkililerden yardım istemişti.

Anı ölümsüzleştirdiler

Ceydanur'un isteği üzerine Tarkan’ın ekibi harekete geçti ve Koç ailesini önceki gün düzenlenen konserde misafir etti. En büyük hayalini gerçekleştirerek ünlü sanatçı ile bir araya gelen Ceydanur büyük bir mutlululuk yaşadı. Ceydanur ile Tarkan günün anısına fotoğraf da çektirerek anı ölümsüzleştirdi.


Haberin fotoğrafları için tıklayınTarkan’ın açıkhava bilançosu

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...