Charlize Theron o iddialara ateş püskürdü

Ünlü oyuncu Charlize Theron kendisi hakkında "rol için benimle birlikte oldu" iddialarını ortaya atan yapımcıya ateş püskürdü.

06 Aralık 2019, Cuma 15:18 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Hollywood'da iki yıl önce ortaya çıkan Harvey Weinstein skandalının etkileri dinmek bilmiyor.


Hakkındaki taciz suçlamaları nedeniyle kariyeri yerle bir olan yapımcı Weinstein'a bir karşı hareket de Charlize Theron'dan geldi.


Harvey Weinstein'ın "yalancı" olduğunu söyleyen Theron, New York Times'a verdiği demeçte yapımcının "kadınları birbirine düşürdüğünü" ileri sürdü.

Paltrow da bunun bir yalan olduğunu belirtmişti

Paltrow da bunun bir yalan olduğunu belirtmişti

Theron "Söylediklerinden biri Renée (Zellweger) ve benim iş bulmak için onunla yattığımız yönündeydi. Hiçbir sınır tanımıyordu. Cinsel tacizlerde bile bizi karşı karşıya getirirdi" dedi.


Renee Zellweger'ın sözcüsü de Weinstein'in bu iddiaları ortaya atarak "saçmaladığını" söyledi.


ABD basınında yer alan haberlere göre Harvey Weinstein, bir başka ünlü oyuncu Gwyneth Paltrow hakkında da kendisiyle birlikte olduğu iddiasını ortaya atmıştı. Paltrow da bunun bir yalan olduğunu belirtmişti.

Paltrow, Weinstein'ın kendisini taciz ettiğini, o dönemde nişanlısı olan Brad Pitt'in de bunun üzerine yapımcıya "seni öldürürüm" dediğini anlatmıştı.


Harvey Weinstein ile ilgili bu cinsel taciz suçlamaları yaklaşık iki yıl önce Hollywood'da başına bu tür olaylar gelen ünlülerin konuşmasını sağlamış ve "me too" hareketini başlatmıştı.

Charlize Theron, gündemdeki sıcaklığını hiç kaybetmeyen bu konuda bir filmle seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.


Theron'un Nicole Kidman, Margot Robbie ile birlikte önemli rollerini üstlendiği Bombshell (Skandal) adlı film benzer bir konuyu perdeye taşıyor.


Theron filmde Megyn Kelly'yi canlandırıyor

Theron filmde Megyn Kelly'yi canlandırıyor

Film, Fox News'un eski başkanlarından Roger Ailes'a yönelik kadın çalışanlara cinsel taciz iddialarını gündeme getiriyor. Theron bu filmde, Fox kanalının eski sunucularından Megyn Kelly'yi canlandırıyor.


Kelly de çalıştığı TV kanalının yöneticisi olan Ailes tarafından tacize uğramıştı.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER İbrahim Çelikkol baba oldu