Chloe Loughnan, Ortaç'ı hayatından çıkardı

Serdar Ortaç'la 5 yıllık evliliğini geçtiğimiz günlerde sonlandıran Chloe Loughnan mahkeme çıkışı 'severek evlendim, severek boşandım' açıklamasını yapmıştı

27 Ağustos 2019, Salı 08:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Chloe Loughnan, sürpriz boşanmanın ardından annesiyle birlikte ülkesi İrlanda'ya döndü.

Şu sıralar İrlanda'da ailesiyle zaman geçiren Chloe Loughnan, Serdar Ortaç'ı hayatından çıkardı. Boşandıktan sonra 'Ortaç' soyadını kullanmaya devam eden model dün sosyal medya hesaplarından 'Ortaç' soyadını kaldırdı.

BİRBİRLERİNİ TAKİP EDİYORLAR

BİRBİRLERİNİ TAKİP EDİYORLAR

Chloe'nin bu hamlesi 'Chloe, Serdar'ı hayatından çıkardı' yorumlarına neden oldu. Öte yandan Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan sosyal medyada birbirlerini takip etmeye devam ediyor.

SERDAR ORTAÇ : CHLOE'NİN HER ZAMAN YANINDAYIM

SERDAR ORTAÇ : CHLOE'NİN HER ZAMAN YANINDAYIM

Ünlü şarkıcı boşandığı eşinin ardından şunları söylemişti; Chloe çok iyi kalpli biri, bir yere iğne batırmaya çalışmaz. Söylemek istediği bir şey varsa direkt söyler. Hanıma çok yüklendiler, ‘Böyle yaptı’ diye. Nereden biliyorlar! Hiçbir şey yaptığı yok! Ben düşman ilan etmemişim kendi hanımımı, niye siz düşman ediyorsunuz. Ben her zaman onun yanındayım, isterse yardım etmeye de hazırım.

Eski hanım, benden 1 lira bile istemedi. Haberlerin hepsi yalan. Benim kendisine evli kalmak için 500 bin lira teklif ettiğim de yazılmış. Hem yalan hem de kötü bir haber.”

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Survivor'da duygusal anlar! Yarışmacılar ailelerine kavuştu