CHP TV üzerinden de yayında

CHP 30 Mart seçimlerinde internet üzerinden de oy toplamak istiyor

03 Mart 2014, Pazartesi 19:52
A A
CHP TV üzerinden de yayında

Partinin resmi internet sitesi www.chp.org.tr sitesinde Kemal Kılıçdaroğlu ve diğer partililerin açıklamaları sürekli güncelleniyor. Ayrıca bugün de internet sitesinde web tv açıldı.

webtv.chp.org.tr sitesinde CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun o gün gittiği ildeki mitingi, röportajları yayınlanıyor. CHP web tv yayınına neden ihtiyaç duyduğunu da açıklayan bir basın bülteni gönderdi. Açıklama şöyle:
Cumhuriyet Halk Partisi'nin halka erişimi için zaten sınırlı olan kanalların bizzat iktidar partisi tarafından engellendiği malumunuzdur. Sesimizi daha geniş kitlelere ulaştırabilmek için Cumhuriyet Halk Partisi - WebTV uygulaması başlatılmıştır.

Partimizin düzenlediği mitingleri ve grup toplantılarını, bundan böyle www.chp.org.tr ana sayfasındaki CHP - WebTV linkinden ya da doğrudan webtv.chp.org.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.