Chris Evans Captain America'dan neredeyse vazgeçiyordu

38 yaşındaki ABD'li aktör Chris Evans, Avengers serisinin ilk kahramanı olan Kaptan Amerika filmindeki başrolünden anksiyete problemleri nedeniyle neredeyse vazgeçeceğini itiraf etti. Chris Evans, Hollywood Reporter'a yaptığı açıklamada, akıl sağlığına ilişkin konuşan son ünlü isim oldu.

27 Mayıs 2020, Çarşamba 21:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Prens Harry ve Meghan Markle öncü oldu

Prens Harry ve Meghan Markle öncü oldu

Son yıllarda pek çok ünlü oyuncu, akıl sağlığına ve yaşadıkları psikolojik problemlere ilişkin daha rahat konuşmaya başladı. Hatta İngiltere Kraliyet Ailesi'ndeki görevlerinden istifa eden Meghan Markle ve Prens Harry çifti, geçtiğimiz yıl akıl sağlığı kampanyalarında bireylerin bu konuları açık yüreklilikle konuşmaları konusunda cesaretlendirici konuşmalar yaptı. 


Selena Gomez'den Demi Lovato'ya

Selena Gomez'den Demi Lovato'ya

Selena Gomez, Hugh Jackman, Emma Stone ve Demi Lovato gibi isimler yaşadıkları psikolojik problemler konusunda konuşmak için yüreklendirici açıklamalar yapan ilk ünlü isimler oldu. 

Neredeyse vazgeçiyordu

Neredeyse vazgeçiyordu

İlk Yenilmez: Kaptan Amerika'nın yıldızı Chris Evans ise akıl sağlığına ilişkin açıklamalarda bulunan son ünlü isim oldu. İster inanın ister inanmayın, Evans'ın yaşadığı yoğun anksiyete nöbetleri nedeniyle, ikonik rolü neredeyse bir başkası kapıyordu. Evans, Hollywood Reporter Awards Chatter isimli podcast'inde, Marvel'ın fenomen filmi Kaptan Amerika'yı oynamaktan neredeyse neden vazgeçtiğini çekinmeden anlattı. 


İtiraflarını bir adım öteye götürdü

İtiraflarını bir adım öteye götürdü

Evans, ilk anksiyete ataklarının 2007 yılında, ilk büyük rolünü aldığı Fantastik 4: Gümüş Sörfçü'nün Yükselişi filminin çekimleri sırasında başladığını aktardı. Hatta Evans, itiraflarını bir adım daha öteye götürdü ve bu rolden neredeyse kovulacağını söyledi. Hollywood'da var olmanın üzerinde yarattığı baskıya dikkat çeken Evans, sosyal medyada kendine dair yaratılan algının anksiyete ve stres olarak geri döndüğünü söyledi. 

'Tüm bunlar birer anksiyete nedeni'

'Tüm bunlar birer anksiyete nedeni'

Evans şu ifadeleri kullandı, "Bir zamanlar senin hiçbir şey için yapmadığın, tamamen kendin için yaptığın şey bir anda 'iş'e dönüşüyor", Evans'ın aktardığına göre tüm bunlar ise birer anksiyete nedeni.

Devayı Robert Downey Jr.'da bulmuş

Devayı Robert Downey Jr.'da bulmuş

Chris Evans, kariyerinde başında hiç 'iyi film' yapamadığını hissetmiş. Ancak Milk, Gone Baby Gone ve Fracture gibi kaliteli yapımların ardından bu hissini törpülemeyi başarmış. Çektiği bağımsız yapımlardan Puncture'ın ardından ise anksiyete nöbetleri bu sefer onu sette yakalamış. Ancak Marvel, Chris Evans'taki ışığı görmüş olacak ki, ondan vazgeçmemiş hatta kazancını artırma yoluna gitmiş. Evans, tüm bunların sonucunda şifayı ailesi, terapisti ve rol arkadaşı Robert Downey Jr'dan aldığı tavsiyelerde bulmuş. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Nolan'ın yeni filmi Tenet'e dair bilmeniz gereken 7 detay