Çiftleri deli eden 6 şey!

Uzun ve mutlu bir ilişkinin sırrı ne size kesin bir cevap veremeyebiliriz ama çiftleri çileden çıkaran şeylerin ne olduğunu sizler için sıralayabiliriz. İşte ilişkide iki tarafı da deli eden 6 şey  

11 Ocak 2017, Çarşamba 12:33
A A

İlişki ne kadar güzel başlarsa başlasın ne yazık ki birkaç ay sonar hatta eğer şanslıysanız birkaç yıl sonar çatırdamalar başlıyor. Siz de eski mutlu günlerinizi özlemeye başladıysanız o zaman bu 6 şeye dikkat etmenizde fayda var:  

1. ESKİ SEVGİLİYLE GÖRÜŞMEK Mİ?

1. ESKİ SEVGİLİYLE GÖRÜŞMEK Mİ?

Evet, biz kadınların cevabını gerçekten bilmek istediği bir soru! Erkekler ya eski sevgiliyi görmekten vazgeçsin ya da daha tatmin edici bir cevapla gelsin.  

2. KİMİN İSTEDİĞİ OLUYOR?

2. KİMİN İSTEDİĞİ OLUYOR?

İşte büyük bir sorun daha. Evde biri maç izlemek ister diğeri de dizi. Akşamları “Ne izleyeceğiz” diye kavga etmek yerine haftanın hangi günü kumanda kimde olacak belirlerseniz akşam eve geldiğinizde bunun kavgasını da yaşamamış olursunuz.  

3. TELEFON ELİNİZDEN DÜŞMÜYOR!

3. TELEFON ELİNİZDEN DÜŞMÜYOR!

“Yoksa başka biri mi var? Benden sıkıldın mı?” Eğer bir erkek elinde telefon sürekli başka şeylerle ilgileniyorsa, biz kadınların da aklına ister istemez bu tip sorular geliyor ve bu da yeni bir kavgayı tetikliyor. Onun yerine birlikte keyif alacağınız şeyleri yapmaya ne dersiniz?  

4. “O ARKADAŞINDAN HİÇ HOŞLANMIYORUM!”

4. “O ARKADAŞINDAN HİÇ HOŞLANMIYORUM!”

“Ben de senin arkadaşlarını sevmiyorum ama söylüyor muyum” gibi bir cevabınız varsa kavga uzar gider. Eğer eşinizin hoşlanmadığı arkadaşınız yakınsa orta yolunu bulmakta fayda var.  

5. SÜREKLİ EVDE OTURUYORUZ!

5. SÜREKLİ EVDE OTURUYORUZ!

Erkekler her ne kadar evde oturup keyif yapmaktan hoşlansa da biz kadınlar dışarı çıkıp eğlenmeyi tercih edebiliriz. Bahsettiğimiz şey 7 gün dışarı çıkmak da değil haftada 1 veya 2 gün olsa yeter. Çok mu?    

6. DUYGULARINIZI İÇİNİZE ATMAYIN!

6. DUYGULARINIZI İÇİNİZE ATMAYIN!

Bu konu ilişkilerde sorun yaşanmasının en büyük nedenlerinden biri. Nedense kadınlar sinirini fazlasıyla belli ettiğiyle tanınsa da bazı hemcinslerimiz duygularını içinde yaşamayı tercih ediyor. Üzüntülerini, kızgınlıklarını, sorunlarını hep içine atıyor, sorun şu ki erkekler sizin ne hissettiğinizi siz söylemeden asla bilemez.   Problemleri çözmek istiyorsanız iletişim çok önemli!    

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.