Çılgın Sayısal Loto'da 56.069.172 TL devretti

Çılgın Sayısal Loto'da 56.069.172 TL devretti

Çılgın Sayısal Loto'da haftanın 2. çekilişi canlı yayınla gerçekleştirildi. Bu akşamın kazandıran numaraları 13, 27, 38, 58, 59, 67 ve joker 45 oldu.

26 Ağustos 2020, Çarşamba 20:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Merakla beklenen Çılgın Sayısal Loto çekilişi sona erdi. Pazartesi, çarşamba ve cumartesi günlerinin klasiği haline gelen Sayısal Loto'da 11. hafta çekilişi canlı yayınla gerçekleştirildi.

Kazandıran şanslı numaralar 13, 27, 38, 58, 59, 67 ve joker 45 oldu.

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Çılgın Sayısal Loto oynamanın kuralları neler?

1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmaya dayalı bir oyun olan Çılgın Sayısal Loto’da en az 2, en fazla ise 6 adet sayıyı bilenler farklı miktarlarda ikramiye kazanıyor. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekiliyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Çılgın Sayısal Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşmak mümkün.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, Milli Piyango Online sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kar nedeniyle kapanan yayla yolları açıldı