Çılgın Sedat, Samsun’da!

Çılgın Sedat, Samsun’da!

Çılgın Sedat, yapımcılık, yönetmenlik ve başrol oyunculuğunu yaptığı ’Benim Adım Osman’ isimli sinema filminin çekimlerinin bir bölümünü Samsun’da çekecek

07 Eylül 2017, Perşembe 19:05 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Çılgın Sedat’ olarak tanınan şarkıcı Sedat Kapurtu, ’Benim Adım Osman’ isimli sinema filminin çekimleri için ekibiyle birlikte Samsun’a geldi. Başrollerinde Sedat Kapurtu, Metin Yıldız ve Ateş Fatih Uçan´ın yer aldığı, filmin çekimlerinin bir kısmının kentte gerçekleştirileceği belirtildi.

OYUNCU KADROSUNDA YOK YOK!


Filmin oyuncu kadrosunda Cengiz Kurtoğlu, Deniz Oral, Songül Karlı, Tayfun Sav, Nur Ertürk, Çiğdem Tunç, Selin Köktener, Murat Övüç, Hakan Hatipoğlu, Yalcin Özden, Kayhan Yıldızoğlu, Latif Doğan, Seda Kement, Selhan Çeliker, Fatma Kala, Tuğçe Topçu, Hayal Şerifi de yer alıyor.  

Filmde yaşamını bir gazetede köşe yazarı olmaya adayan Osman’ın, kuzeni Fiko ve Dursun’a gelmesiyle yaşamının nasıl değiştiğinin anlatıldığı ifade edildi. Filmin senaryosunu Banu Kaptanoğulları ve Atıf Ulusoy yazdı.

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Doç.Dr. Hayati Akbaş’a ait özel tıp merkezinde çekimlerin bir bölümü yapılırken, çekim sonunda basın toplantısı düzenlendi.  

'HAYALİMİN GERÇEK OLMASINA TANIKLIK EDİYORUM'


Hayalinin gerçeğe dönüşmesinin heyecanını yaşadığını belirten Sedat Kapurtu, "Uzun yıllardır hayal ediyordum ve şu anda hayalimin gerçek olmasına tanıklık ediyorum. Bambaşka ve çok özel bir duyguymuş" dedi.


DHASurvivor Çılgın Sedat'ın hayali gerçek oldu

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Koç, İkizler, Yengeç ve diğer burç yorumları