Çılgın Sedat Survivor'dan elendikten sonra burnunu yaptırdı

Survivor 2017 yarışmasından kısa süre önce elenen "Çılgın Sedat" lakaplı Sedat Kapurtu, ilk iş olarak Samsun’da burun ameliyatı oldu

19 Nisan 2017, Çarşamba 15:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bir ara ortadan kaybolan ve Survivor yarışmasıyla tekrar ortaya çıkan Çılgın Sedat, yarışmadan sonra ilk iş olarak burun ameliyatı oldu.

SURVİVOR'DA ZORLANIYORDUM

SURVİVOR'DA ZORLANIYORDUM

Geçirdiği operasyon hakkında açıklamalarda bulunan Çılgın Sedat, "Gençliğimden beri burnumda bir tıkanıklık oluyordu. Survivor’dayken ve futbol oynarken de bazen zorluklar yaşıyordum. Son dönemlerde de eşim beni geceleri uyarmaya başladı. Gece horlamaları oluyordu. Survivor’dan gelir gelmez Hayati hocamla buluştuk. Bana hem kemiğim ile alakalı bir operasyon yapacağını söyledi hem de burun kemerim ve burun ucumdaki fazlalığı aldı. Operasyon sonrasında nefes alışımda ve görünüşünde düzelmeler oldu" dedi. 

'HER AY 1-2 ENGELLİYE ESTETİK MERKEZİNDE YARDIMCI OLACAĞIZ'

'HER AY 1-2 ENGELLİYE ESTETİK MERKEZİNDE YARDIMCI OLACAĞIZ'

Çılgın Sedat, doktoru Hayati Akbaş ile anlaştıklarını ve ihtiyacı olan bazı engellilerin burada tedavi olabileceğini belirtti ve şu açıklamalarda bulundu:  "Benim çocuğum geçirdiği beyin kanaması sonrasında engelli oldu. Çocuğuma her zaman özen gösterdim ve onu kapılar arkasına saklamadım. Bayağı bir ilerleme kaydettik. Annesini ve babasını tanıyabiliyor. Birçok engelli aileye örnek olmaya çalıştık. Hayati hocayla bir sohbette ne yapabiliriz diye düşündük. Kapısının bize her zaman açık olduğunu söyledi. Ayda 1-2 engelli kardeşimize burada faydalı olmaya çalışacağız. Bana binlerce engelli ulaşıyor. Herkese yardım edemiyoruz. 

Benim en büyük isteğim bununla alakalı olarak bir televizyon programı yapmak. Formatım bile hazır. 1 elin nesi var, çok elin çok sesi var. Yardım etmek isteyen birçok kişi de var. Onlara da böyle bir kapı açmak istiyorum. Şu anda ise çok ihtiyacı olan, öncelikleri olan engelli kardeşlerimize burada yardımcı olacağız."

SURVİVOR'DA GERİ VİTES YAPSAYDIM HALA YARIŞMADAYDIM

SURVİVOR'DA GERİ VİTES YAPSAYDIM HALA YARIŞMADAYDIM

Survivor’da duruşundan taviz vermediğinin altını çizen Sedat, "Survivor’dan elendiğimde ‘Furkan elenirse üzülürüm’ dedim ama orada üzüleceğim de sevineceğim de kimse yok. ‘Adem şampiyon’ olsun dediğimde, ‘Adem seni eledi nasıl böyle R (geri vites) yaptın’ dediler. Ben geri vites yapmadım. Ben eğer yapsaydım şu anda Survivor’da yarışıyor olurdum. Çünkü biz birleşmedik. Herkes birleşmemizi istedi biz birleşmedik. Ben de Adem de dik duruşundan vazgeçmedi. Aramızda birkaç şey yaşandı ve sonra oturup konuştuk. Ben elendikten 20 gün önce barışmıştık zaten. Haklarımızı da helal ettik. Başka da bir sıkıntımız yoktu. Kavgadan uzak durmaya çalıştım ama orada aç kalıyorsunuz. Bir su bardağının 75 gramına kadar pirinciniz var. 1 hafta onunla idare ediyorsunuz. Yarışmaya 78 kilo girdim, 65 kilo çıktım. 9 haftada 13 kilo verdim" dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Engin Akyürek'in veda mesajı dikkat çekti