Cinsel ilişki süresini uzatmanın 5 yolu

Çoğu çiftin en büyük derdi kısa süren cinsel ilişki süresi. Bazen erkekte bazen de kadında yaşanan sorunlar nedeniyle cinsel ilişki kısa sürebiliyor ve mutsuzlukla sonuçlanabiliyor. Ancak cinsel ilişki süresini uzatmanın yolları var. Şimdi size açıklayacağımız 5 yöntem ile cinsel hayatınızı yeniden canlandırabilirsiniz. Herhangi bir erkek bunu yaparak yatakta 2.5 saat daha uzun süre cinsel birliktelik yaşayabilir. İşte cinsel ilişki süresini uzatmanın 5 yolu.

08 Haziran 2020, Pazartesi 12:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1-Odaklanın

1-Odaklanın

Cinsel ilişki esnasına partnerinize ve ana odaklanmaya dikkat edin. Dışarıdan gelen sesleri ya da telefon bildirimlerini mümkün olduğunca görmezden gelmeye çalışın. Partnerinizin hareketlerine, dokunuşlarına ve uyumuna kapılın.

2-Partnerinizle konuşun

2-Partnerinizle konuşun

Yapılan araştırmalar, cinsel ilişki esnasında konuşmanın, ilişki süresini daha da uzattığını ortaya çıkardı. Ancak konuşmaktan derken sohbet etmekten bahsetmiyoruz! Cinsel ilişki sırasında birbirinizden aldığınız hazzı fısıltılarla anlatarak yaşadığınız ana daha da heyecan katabilirsiniz.

3-Daha sık birlikte olun

3-Daha sık birlikte olun

Cinsel birlikteliklerinizin üzerinden günler geçmesin. Cinselliğe uzun süre ara vermek, sonraki birlikteliklerinizi sekteye uğratabilir. Erken boşalma gibi sorunlara neden olabilir. Erkeklerin cinsel ilişkiye girme oranı arttıkça cinsel ilişki ve orgazm süreleri de uzuyor.

4-Pozisyon değiştirin

4-Pozisyon değiştirin

Yatakta cesur olmaktan ve farklı pozisyonlar denemekten asla çekinmeyin. Tabi partnerinizin de sizinle aynı düşünüyor olması çok önemli. Pozisyon değiştirerek birbirinizin hoşlandığı noktaları yeniden keşfedebilir ve daha zevki bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Pozisyon değiştirmek aynı zamanda erken boşalmayı önler ve orgazmı erteler.

5-Cinsel sağlık ürünlerinden yararlanın

5-Cinsel sağlık ürünlerinden yararlanın

Geciktirici cinsel sağlık ürünleri, doğru kullanıldığı zaman gerçekten işe yarayabilir. Ancak bu ürünlere karşı herhangi bir alerjinizin olup olmadığını ve nasıl doğru şekilde kullanabileceğinizi öğrenmek için önce bir uzmana danışmanızda her zaman fayda var.

Sağlık içerikleri sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Baba olmak isteyen erkeklere 9 öneri