Cinselliğe en düşkün burçlar sıralaması

Aşk ve cinsellik söz konusu olduğunda burçların etkisi asla göz ardı edilemez. Kimi burçlar için aşkta cinsellik her şeyden önemli kimi burçlar içinse ikinci planda kalıyor. Aşkta ve cinsellikte en ateşli burçları sıra sıra derledik...

28 Eylül 2021, Salı 13:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- AŞK ATEŞİYLE YANAN AKREP BURCU

1- AŞK ATEŞİYLE YANAN AKREP BURCU

Hassas, sadık ve koruyucu olan Akrep burçları, birini sevdiği zaman sonuna kadar sever. Onu bırakmak istemez. Kelimenin tam anlamıyla aşkın her halini yaşamak isterler. Yatakta son derece tutkulu ve yeni şeyler denemeye açıktırlar. Cinsellikte sorun olması ise Akrepleri depresyona sokabilir.

2- FARKLI DENEYİMLERİN İNSANI ASLAN BURCU

2- FARKLI DENEYİMLERİN İNSANI ASLAN BURCU

Aslan burçları her şeyin farklısını sever. Söz konusu cinsellik ve aşk olunca da bu durum değişmez. Farklı ortamlarda yakınlaşmayı severler. İstekleri konusunda açık olurlar ve partnerlerinden de bunu beklerler. Yatakta bazen sadece kendilerine odaklanabilirler. Odağının yönünü değiştirmek de partnerine düşer.

3- PLANSIZ CİNSELLİK DÜŞKÜNÜ KOVA BURCU

3- PLANSIZ CİNSELLİK DÜŞKÜNÜ KOVA BURCU

Kova burçlarının ne kadar özgür ruhlu olduklarını artık hepimiz biliyoruz. Aşk ve cinsellikte de bu durum değişmiyor. Plansız cinsellik, yeni deneyimler ve doğallık Kova burcuna çekici gelir. Partneriyle duygusal olduğu kadar sosyal olarak da birliktelik ister. Birinin peşinden koşmaktansa onun gelmesini beklerler.

4- DENGE TİMSALİ TERAZİ BURCU

4- DENGE TİMSALİ TERAZİ BURCU

Terazi burçları yatakta da eşitlik ararlar. Kendileri kadar partnerlerinin da tatmin olmasını isterler. Sakin ve kibar Teraziler için romantizm ve ambiyans önemlidir. Unutmayın ki bir Teraziye neyi verirseniz karşılığında onu alırsınız.

5- EĞLENMEK İSTEYEN YAY BURCU

5- EĞLENMEK İSTEYEN YAY BURCU

En tutkulu burçlardan biri olan Yay, aşk ateşini tüm benliğinde hissetmek ister. Yatakta farklı deneyimlere açıktır. Ancak ilişkide ilk koşul eğlenebilmektir. Bazen partnerlerinin düşüncelerini görmezden gelebilirler. Farklı kişiliğe sahip insanları daha çekici bulurlar.

6- ÇABUK SIKILAN KOÇ BURCU

6- ÇABUK SIKILAN KOÇ BURCU

Koç burçlarının enerjik yapısı onu ilişkide memnun etmeyi zorlaştırabilir. Baskın olmayı severler ve kolay sıkılırlar. Koç burçları dürüsttür ve düşündüklerini hemen söyler. Bu nedenle partnerlerinin eleştiriye açık olması çok önemli. Sıkılgan olmaları ilişkilerinin kısa sürmesine neden olabilir.

7- DUYGUSAL BAĞI TERCİH EDENN BOĞA BURCU

7- DUYGUSAL BAĞI TERCİH EDENN BOĞA BURCU

Cinsellikte duygusal bağı tercih eden Boğalar için tek gecelik ilişkiler ürkütücüdür. Boğa burçları uzun soluklu ilişkilerden yanadır. Ancak ilişkide detaylara büyük önem verirler. Ufacık bir şey yüzünden bile partnerinden soğuyabilir. Bu küçük detaylar onların tutkulu olmasını da sağlar.

8- DUYGUYA ÖNEM VEREN BALIK BURCU

8- DUYGUYA ÖNEM VEREN BALIK BURCU

Duygusal balıklar cinsellikten ziyade aşka ve aradaki bağa önem verirler. İlişki süresince hep partneriyle arasındaki bağı güçlendirmeye çalışırlar. Ruhlarını tatmin etmeye çalışır Balık burçları. Bu nedenle tutkuyu ve duygusallığı birleştirirler. Duygusal bir bağ olmadan cinsel ilişkiye girmezler.

9- UÇLARDA YAŞAYAN İKİZLER BURCU

9- UÇLARDA YAŞAYAN İKİZLER BURCU

Adeta 2 kişilik bir canlı olan İkizler burcu, cinsellikte kimi zaman iyi kimi zaman ilgisiz olur. Cinsel ilişki sırasında kelimelerin gücünden faydalanmayı severler. Bu durumdan ekstra haz alırlar. Partnerlerini dış görünüşü kadar düşünceleriyle de etkilemeye çalışırlar.

10- HASSAS YENGEÇ BURCU

10- HASSAS YENGEÇ BURCU

En hassas burçlardan biri olan Yengeç, cinsellikte yeniliklere kapalıdır. Cinsellik için duygulara ihtiyaç duyarlar. Asla dürtülerine yenilmezler. Romantizme ve tutkuya önem verirler. Yengeçleri etkilemenin yolu da romantizmden geçer.

11- ZOR BEĞENEN BAŞAK BURCU

11- ZOR BEĞENEN BAŞAK BURCU

Başak burçları hislerini bilirler. Neyi sevip neyi sevmediklerini açıkça söylerler. Her zaman titiz olan Başak burçları cinsellikte de bu huylarını sürdürürler. Söz konusu cinsellik olunca bazen duyguları bir yana bırakabilirler. Kimseyi de kolay kolay beğenmezler.

12- MAHREMİYET DÜŞKÜNÜ OĞLAK BURCU

12- MAHREMİYET DÜŞKÜNÜ OĞLAK BURCU

Oğlak burçları için mahremiyet en önemli şeydir. Cinsellikte riske girmezler ve fantezi taraftarı değillerdir. Yeni şeyler denemeye ve kısa süreli ilişkiye açık değillerdir. Herkesten kolayca hoşlanamadıkları için ilişkilerini yürütmek için ellerinden geleni yaparlar. Sınırları ve kuralları olan Oğlak burçları, uzun süreli ilişkilerin ve sadakatin insanlarıdır.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yoksa sevgilimi aldatıyor muyum? Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz soruları cevaplıyor (28 Eylül 2021)