Cinsi anlaşılamadı! Sosyal medyayı karıştırdı

Cinsi bir türlü anlaşılamayan kedi, sosyal medyayı birbirine kattı. Kimi internet kullanıcısı hayvanın her an konuşmaya başlayabileceğini iddia ederken, kimisi de "Öldürdüğü diğer tüm kedilerin kürklerini giymiş gibi görünüyor" yorumunda bulundu. Peki bu kedinin aslında cinsi neydi?

01 Kasım 2021, Pazartesi 15:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
İNTERNETİ BİRBİRİNE KATTI

İNTERNETİ BİRBİRİNE KATTI

İnternet kullanıcıları tuhaf görünüşüyle beğeni toplayan bir kediyi tartışıyor. Birçok kişi cinsi bir türlü anlaşılamayan kediyi maymuna benzetiyor.

BİR VİDEO İLE VİRAL OLDU

BİR VİDEO İLE VİRAL OLDU

Kediyle ilgili tartışmalar, bir kullanıcının hayvanın videosunu, "En muhteşem yaratık! Bu kedinin cinsine ne diyorsunuz?" notuyla Reddit'te paylaşmasıyla başladı.

50 BİNDEN FAZLA YORUM ALDI

50 BİNDEN FAZLA YORUM ALDI

Sadece birkaç gün içinde 50 binden fazla yorum alan paylaşım, sosyal medya kullanıcılarının birbirinden eğlenceli fikirlere sahne oldu.

KONUŞMAYA BAŞLARSA...

KONUŞMAYA BAŞLARSA...

Bir kullanıcı, "Bu kedi konuşmaya başlarsa ürkeceğimi bile sanmam" diye yazarken, başka bir kullanıcı ise bir görsel efekt şirketine gönderme yaptı: "Bu şey Jim Henson'ın Yaratık Mağazası'nda doğmuş."

LEMURA BENZETTİLER

LEMURA BENZETTİLER

Tartışma bu noktadan sonra farklı bir noktaya evrildi. Bazı kullanıcılar, videoda gördükleri hayvanın kedi olup olmadığını sorgularken, onu lemura benzetenler çoğunluktaydı.

"O BİR KEDİ Mİ?"

"O BİR KEDİ Mİ?"

Bir kullanıcı kullanıcı, "Lanet olsun, o bir kedi mi?" diye sorarken başka biri ise, "Bir lemura benziyor" ifadelerini kullanarak şaşkınlıklarını belirtti.

SAHİBİ ORTAYA ÇIKTI

SAHİBİ ORTAYA ÇIKTI

Bir diğer sosyal medya kullanıcısı ise kedi hakkındaki belki de en ürkütücü yorumda bulundu: "Öldürdüğü diğer tüm kedilerin kürklerini giymiş gibi görünüyor."

Görüntülerde yer alan kabarık tüylü kedi, beyaz ve gri arasındaki rengi ve siyah suratıyla göze çarpıyordu. Kedinin cinsine yönelik tartışmanın büyümesinin ardından hayvanın sahibi Adriana Piraino ortaya çıktı.

"O YAŞTA BİLE ÇOK KILI VARDI"

"O YAŞTA BİLE ÇOK KILI VARDI"

Piraino hayvan dostunun Maine Coon cinsi iri kedilerden biri olduğunu açıkladı. Maine Coon türünün anavatanları, Amerika Birleşik Devletleri'nin kuzey doğusu olarak biliniyor.

Independent Türkçe'nin aktardığına göre bir makyaj sanatçısı olan Piraino, Richie adını verdiği kediyi 4 aylık bir yavruyken yanına aldığını söyledi:

"Richie'nin o yaşta bile çok kılı vardı. Ama kürkü gelişince insanlar ona ilgi duymaya başladı. Birkaç gün içinde kürkü kabardı ve bir paltoya benzedi. Sevimli olduğu kadar tuhaftı. Sosyal medyada viral olmaya başladı. İnsanlar onun için çıldırdı."

KİŞİLİĞİNİ SEVİYOR

KİŞİLİĞİNİ SEVİYOR

Hayvanın görkemli görünüşünün ötesinde kişiliğini sevdiğini söyleyen Piraino, "Akıllı, meraklı ve bir köpek gibi oyuncu" diye ekledi: "Beni her yerde takip eder. Zaten evden çalışıyorum, o benim hayat arkadaşım."

MAİNE COON CİNSİ

MAİNE COON CİNSİ

Maine Coon cinsi kedilere her zaman ilgi duyduğunu aktaran Piraino, "Kedinizin kürkünü farklı yönlere doğru okşarsanız, alttaki daha soluk renkli tüyler ortaya çıkar ve sanki kediniz gözünüzün önünde renk değiştiriyormuş gibi görünür" ifadelerini kullandı: "Veterinerim Richie'yi bir pop yıldızı gibi görüyor."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sahiplendiği köpek sayesinde şizofreniyi atlattı