Çipras'ın Meis Adası'ndaki gövde gösterisi sosyal medyanın diline düştü

Çipras'ın Meis Adası'ndaki gövde gösterisi sosyal medyanın diline düştü

Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras, Ege’de Türkiye'ye mesaj vermek için Türkiye'nin Kaş ilçesine yakın Meis (Kastellorizo) Adası'nı ziyaret etmişti. Ziyaret sırasında çekilen bir fotoğraf sosyal medyanın diline düştü

20 Nisan 2018, Cuma 15:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras'ın, Türkiye'nin yanı başındaki Meis Adası'nı ziyaret edişinin üzerinden iki gün geçti, ancak basında ve sosyal medyada bu ziyaretin yankıları sürüyor.

Gövde gösterisi gibi yapılan ziyaret, Yunan Başbakan için adeta kabus oldu. Yunan sosyal medya kullanıcıları Çipras'ın ziyareti verdiği pozları ile dalga geçti.


ROMANTİK ZİYARET


Adaya yaptığı ziyarette halka temas kuran Çipras'ın bir pozu, alay konusu oldu. Görüntüde dükkanları gezerek halk ile diyalog kuran Çipras'ın bir sarışın kadın ile gülüşerek sohbet etmesi Twitter'da pek çok caps'e malzeme oldu.

Bazı sosyal medya kullanıcıları bu bakışmaya şiirler yazıp sayfalarında paylaşırken, bazıları ise Çipras'ın eline photoshop ile gitar koyup, dalga geçti.



Gezide Türkiye'ye mesaj vermek istediği yönünde bir açıklama yapan Çipras, "Yunanistan istikrarsızlaşmış bir bölgede istikrar direğidir. Silahlı kuvvetlerin erkek ve kadınlarına güveniyoruz. Saldırganlık ve provokasyon bir güç göstergesi değildir. Yunanistan ile kimse oyun oynayamaz, önemli değerlere sahibiz ve bu değerleri savunacağız." ifadelerini kullandı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Spor antrenörü Batuhan Kerimoğlu evinde ölü bulundu