Çocuklar otomobilde uyuşturucuyla yakalandı

Çocuklar otomobilde uyuşturucuyla yakalandı

Bursa’da asayiş uygulaması sırasında 3 çocuğun bulunduğu otomobilde yapılan aramada, sahte para, bir miktar uyuşturucu ve uyuşturucu madde kullanmak için hazırlanmış düzenek bulundu

24 Aralık 2016, Cumartesi 19:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Bursa Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş ve Narkotik ekipleri, bugün öğle saatlerinde 2 bin polis ile şehirde asayiş uygulaması yaptı. Özellikle uyuşturucu ticaretinin yapıldığı Merkez Yıldırım İlçesi’ndeki mahallerde yoğunlaşan polisler, durdurulan araçlarda kimlik kontrolü ve arama yaptı.
 

3 ÇOCUK OTOMOBİLDE UYUŞTURUCUYLA YAKALANDI


Çukurca Mahallesi’nde, 14 yaşındaki B.Ç.’nin kullandığı otomobilde yapılan aramada, sürücü ile yanındaki arkadaşları 15 yaşındaki İ.A. ve 17 yaşındaki Ç.E.’nin üzerinde sahte para ve bir miktar uyuşturucu ele geçirildi. Araçta yapılan aramada ön koltuğun altında saklanan bonzai ve metanfetamin maddelerini kullanmak için hazırlanan düzenek ile bıçak bulundu.
 

ÜST ARAMASI YAPILIRKEN, BABASI ARADI


Polislerce üst araması gerçekleştirilen İ.A.’nın bu sırada kendisini cep telefonu ile arayan babasına, "Baba benzinliğe gidiyorum. Kapat, hemen geliyorum" demesi görüntülere yansıdı.
Polis, uyuştucu kullanan yaşı küçük 3 kişiyi gözaltına aldı.
 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Türkiye'ye hava yoluyla seyahat edeceklerin PCR testi ibraz etme zorunlulukları uzatıldı