"Çorap satıyordum şimdi prensesim"

'Çorap satıyordum şimdi prensesim'

Hayatı bir anda değişen Sibel Barış Bodrum'da 8 milyon euro değerindeki teknede tatilin tadını çıkarıyor

11 Temmuz 2011, Pazartesi 15:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 Sibel Barış 15 yaşında evden kaçıp dansöz oldu. Hakan Balkaner’le evlenip ‘zengin’ hayatı yaşamaya başladı. Ancak eşi odasında sekreterinin eski kocası tarafından öldürüldü. Yeniden dansöz oldu. Ancak şans yüzüne bir kez daha güldü. Üç ay önce bir armatörle evlendi ve...
 
Yoksul bir ailenin kızıyken 15 yaşında evden kaçıp oryantal olan  Sibel Barış’ın hayatı işadamı Hakan Balkaner’le yaptığı evlilikle değişti. Zengin bir aileye gelin giden ve bu evlilikten bir de kızı olan Barış’ın bu mutluluğu eşi Hakan Balkaner’in 2003 yılında holding binasındaki odasında sekreterinin eski kocası tarafından pompalı tüfekle öldürülmesiyle son buldu.

Bu acı olaydan sonra uzun süre kendine gelemeyen kızıyla birlikte tek başına ayakta kalma mücadelesi veren Barış bütün bunların üstüne bir de Balkaner Ailesi’nin sahibi olduğu Yurtbank’ın tasfiyesi sonrası gelen hacizlerden nasibini almış, borçlarla boğuştu.  O dönem yaptığı röportajlarda “Kızım burslu okuyor olmasa onu okula gönderecek param bile yok” diyen  Sibel Barış geçinebilmek için bıraktığı dansözlüğe geri dönmek zorunda kaldı.

Bu durum en çok da kızı Pelin’i rahatsız etmiş ‘oryantal annenin kızı’ sözleri yüzünden sık sık okul değiştirdi.
 

Küllerinden doğdu!         

Öyküsü o dönem ‘yarım kalan bir külkedisi masalı’na benzetilen  Sibel Barış’ın talihi yıllar sonra bir kez daha döndü. 3 ay önce armatör  Erkan Selah ile nikah masasına oturan  Sibel Barış’ın yüzü tıpkı eski günlerdeki gibi yine gülmeye başladı. Vatan'ın haberine göre; hayatı bir anda tamamen değişen  Sibel Barış  Bodrum’da 52 metre uzunluğunda 8 milyon euro (yaklaşık 19 milyon TL) değerindeki Sea Star isimli teknesinde tatilin tadını çıkarıyor.

Zaman zaman ünlü isimleri de teknesinde misafir eden Barış’ın önceki günkü konukları  Seda Sayan,  Tanyeli ve genç oryantal  Didem’di. Ünlü oryantalin misafirlerine 5 kişilik tekne çalışanı hizmet etti.
 
4 yük gemisi bulunan  Erkan Selah aynı zamanda Tuzla’daki Selah Tersanesi’nin de sahibi.  Bodrum’daki Onikon isimli butik otelin yanı sıra Gümgüm Kabera’da Selah’a ait.
 

‘Çorap satıyordum şimdi prensesim’ 

“Fakir bir ailenin kızıydım. 6 yaşında aileme destek olmak için pazarda çorap, şişe ve gazete kağıdı satıyordum. Annem beni ilkokul 4’e giderken kaçırıp İstanbul’a getirdi. Dansöz olmaya karar verdim. Sonra Hakan çıktı karşıma. Öldürüldü. Kabus dolu günler geçirdim. Hakan’dan sonra beni hayata bağlayan kişi Erkan oldu. Kendimi prensesler gibi hissediyorum. Eşim bir dediğimi iki etmiyor
 

2

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yener Çevik, "Eşim sayesinde 185 kilo verdim"