Corona virüse yakalanan Deniz Akkaya, durumu ağırlaşınca hastaneye yattı

Geçen günlerde corona virüse yakalandığını açıklayan Deniz Akkaya, durumunun ağırlaşmasıyla nedeniyle hastaneye yatırıldı. Akkaya sosyal medya hesabından sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

19 Şubat 2021, Cuma 12:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Manken Deniz Akkaya, sosyal medya hesabı üzerinden koronavirüse yakalandığını duyurmuştu. Virüsün etkilerine dayanamadığını söyleyen Akkaya, tedavisine hastanede devam ediyor.

Sosyal medya hesabından sağlık durumu hakkında bilgiler veren ünlü isim, "Evde beceremedim, ısrar etmenin gereği yoktu ve hastaneye yattım" ifadelerini kullandı.

Hasta yatağından paylaşımlar yapan Akkaya, sözlerine şöyle devam etti:

Aslen en baştan niyetim hızlıca atlatıp, bakın sağlıklı yaşamın mükafatı demek isterdim size. Ancak hayatında hiç ciddi bir sağlık sorunu yaşamamış biri olarak bana inanılmaz ağır geldi. Arkadaş neymiş ya televizyonda oturup vaka sayısı vermeye benzemiyor. Belli ki hastanede bir süre kalacağım. Buyurun şu dört günde yaşadıklarımı sizlerle paylaşıyorum.

Bir kere evde kalmaya ısrar etmek her zaman iyi fikir olmayabilir, çünkü ciğerlerimde minik sıkıntıları bugün hemen görüntüleyip kortizona başladılar. Yani evde kalmak yerine iç sesiniz hastaneye git diyorsa gidin. Ayrıca ateşim sürekli 39'larda seyrediyor.

Öksürük krizim başladı bu ara. Ateş zaten baki, yani ateşim 38 olunca hissetmiyorum öyle diyeyim. Eklem ağrımda azalma var ilk günlere göre. Unutmayın ki bana bir şey olmaz. Eskiden beter enerjik bir energizer tavşanı gibi kalkacağım bu yataktan.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hazal Filiz Küçükköse, şıklığı için servet harcadı