Cris Galera kendisinden boşandı

Brezilyalı model Cris Galera, artık erkeklere güvenmediğini belirterek kendisiyle evlenmişti. Ancak ünlü model daha sonra başkasına aşık olunca kendisinden boşandı.

24 Kasım 2021, Çarşamba 10:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Erkeklere güvenini yitirdiği gerekçesiyle kendisiyle evlenince gündem olan ve gelinlikli pozlarını yayınlayan Brezilyalı model Cris Galera boşandı. The Mirror'un haberine göre; 33 yaşındaki model başkasına aşık olduğu için boşandığını duyurdu. Cris Galera, "Özel biriyle tanıştım ve aşka inanmaya başladım" diye konuştu.


Boşanma hakkında konuşan Galera, "Evliliğim sürdüğü sürece mutluydum. Ancak başka birine aşık olmaya başladım. Onun özel bir kişi olduğunu hissettiğimde aşka inancım arttı" dedi.

Galera daha önce yaptığı açıklamada, "Yalnız kalmaktan hep korktum ama kendimle ilgili iyi hissetmeyi öğrenmem gerektiğini anladım. Bunu başardığımda da kutlamak istedim" diye konuşmuştu.'YAKIN ZAMANDA BOŞANMAYACAĞIM' DEMİŞTİ

'YAKIN ZAMANDA BOŞANMAYACAĞIM' DEMİŞTİ

Cris Galera, kendisiyle evlendiğini ise, "Evet insanlar, bu doğru! Kendimle evlenmeye karar verdim. Kendime olan aşkımı kutluyorum ve diğer kadınlara özgüvenlerini yükseltmeleri için ilham vermek istiyorum. Bu modanın tutulup, tutulmadığını hiç merak ettiniz mi? Bu haber Brezilya'da ve yurt dışında da yankı buldu. Dünyanın her yerinden benimle evlenmek isteyen binlerce kadın ve erkekten mesaj alıyorum Yazık çünkü yakın zamanda boşanmayacağım" ifadeleriyle duyurmuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gülşen'den gayrimenkul yatırımı