Cumhurbaşkanı Erdoğan: 3 bin 732 terörist etkisiz hale getirildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 3 bin 732 terörist etkisiz hale getirildi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Beyoğlu Kongresi'nde konuşma yaptı

23 Mart 2018, Cuma 19:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

Türkiye'nin sınır ötesinde ne işi var diyen kesimleri Taksim'deki Gezi Olayları'ndan, çukur eylemlerinden tanırız.

'Türkiye'nin sınır ötesinde ne işi var?' diyen her kişi ve kesim aslında birliğimizden, bütünlüğümüzden, geleceğimize güvenle bakmamızdan bunlar rahatsızlıklarını dışarıya vuruyorlar.

İhanet çetelerine teslim olsaydık tek bir adım bile atamazdık.

Afrin Harekatı'nda 3 bin 732 terörist etkisiz hale getirildi.

"Bir üniversitemizde şehitlerimizin  hatıralarını yad etmek için düzenlenen etkinliğe tahammül edemeyen zihniyet bu ülkeye ve millete ait değildir. ’Efendim bu üniversite çok popüler bir üniversite, çok kalite bir üniversite, bu üniversite marka bir üniversite...’

Tamam da bu üniversitesin içinde affedersiniz bu tür teröristler olduktan sonra, bu tür terörist öğrenci olduktan sonra bunlar o markaya leke sürüyor. Şu anda biz onlarla ilgili gereğini yapıyoruz, yapacağız da..."

"Okul koridorlarında, kantinlerinde, bahçelerinde adeta terör estiren bu çapulculara kesinlikle meydanı bırakmayacağız. Bu da böyle biline."

"CHP’nin Genel Başkanı ve yöneticileri o kadar çok yalan, yanlış, iftira dile getiriyorlar ki biz artık takibi bıraktık. Bunlar değil miydi Afrin’e girişimizin doğru olmadığını söyleyen? ’Afrin’e girmek yanlıştır’ diyen bunlar değil miydi ama Afrin zaferi ilan edilince bu sefer de utanmadan, sıkılmadan Afrin zaferini kutlamaya kalktılar. Sıkıysa kutlama. Çünkü bu millet o zaman Osmanlı tokadını bunlara farklı atar."

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 7 gün boyunca trafik akışı 1 şeritten sağlanacak