D-Smart GO’da yüzde yüz yerli yapım 3 yeni belgesel

Hayatına yepyeni bir yön verenler, müzik dünyasını altüst edenler, hiç tatmadığınız lezzetlerle buluşturmaya gelenler... Sadece D-Smart GO’ya özel yerli yapım belgesellerle izleyicilerle buluşuyor! Yeni yayına giren yüzde yüz yerli yapım dört begesele dair detaylar haberimizde!

05 Haziran 2020, Cuma 14:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Sert Ünlüler

Sert Ünlüler

Rap müzik sanatçılarının müzikle birlikte verdikleri varoluş mücadelesini konu eden “Sert Ünlüler” gazeteci/müzik yazarı Müjde Yazıcı Ergin’in yönetmenliğinde Fuat, Eypio, Şanışer, Saian, Patron, Pi gibi isimlerin kariyerlerine odaklanıyor.

Ters Yön

Ters Yön

Herkesin gittiği modern yaşamın işaret ettiği yönün tersine gidenler, U dönüşü yapıp yepyeni hayat kuranlar, hayalleri için elindekilerden vazgeçenler... Ters yöne gitmenin binbir şeklini ilham verici öyküleriyle D-Smart GO’da anlatıyorlar.

Açık Mutfak

Açık Mutfak

Yalnızca Instagram üzerinden rezervasyon alan, gezici, vegan bir şef, göl kıyısındaki evini açık bir mutfağa çeviren bir hayalperest... Sıradışı yemek kültürlerinin sınır tanımayan sofraları yerel ürünler ve farklı lezzetlerle D-Smart GO ile Açık Mutfak’ta tadılıyor.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER En iyi 10 tatil filmi