Daha önce tezgahtardı, şimdi lüks harcamalarla gündeme geliyor: Kendimle gurur duyuyorum!

Cardi B. yokluk içinde geçen çocukluğunun adeta acısını çıkarıyor. Lüks tüketim için su gibi para harcayan ünlü şarkıcı, yatırımlarına bir yenisini daha ekledi.

03 Kasım 2021, Çarşamba 12:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Müzik dünyasının, lüks harcamalarıyla en çok konuşulan ünlülerinden biri olan Cardi B, milyon dolarlık emlak portföyüne bir yenisini daha ekledi.

Üstelik de "evim" dediği New York'ta. Sarayı andıran yeni evinin girişinde çektirdiği bir pozunu da sosyal medya hesabından "Kendimle gurur duyuyorum" mesajı eşliğinde paylaştı.

28 yaşındaki Cardi B, takipçilerine "Evimde küçük bir tur isterseniz, bana Haber verin" diye seslendi.

Kısa bir süre önce ikinci bebeğini dünyaya getiren Cardi B, henüz dekorasyonu tam olarak bitmemiş olan yeni evinin girişinde çekilen fotoğrafını paylaştığı mesajına "Son günlerde sadece tek bir yerde yaşamıyorum, işim gereği her yerdeyim" diye başladı.

Sonra da satırlarını şöyle sürdürdü: "Kesin olan bir şey var ki memleketim olan New York'ta da bir eve ihtiyacım vardı. Kendimde çok gurur duyuyorum. Nerede olurlarsa olsunlar çocuklarımın, rahat olmaları için çok çalışıyorum. Ben ve kocam New York'ta bir ev sahibi olmayı her zaman hayal ettik. Sonunda Atlanta ve Los Angeles'taki evlerimiz dışında portföyümüze New York'ta da bir ev kattık."

Cardi B, New York'ta da bir evi olduğu için artık ailesiyle rahatça bir araya gelebileceğini de satırlarına ekledi. Hayatı boyunca pek çok şey başardığını anlatan ünlü şarkıcı yine de ulaşmak istediği hedeflerden çok uzakta olduğunu belirtti.

Cardi B, kısa bir süre önce de kocası Offset'in kendisine doğum günü hediyesi olarak satın aldığı evle gündeme gelmişti. Çiftin bu yeni evi ise Dominik Cumhuriyeti'nde bulunuyor.

Büyük olasılıkla ünlü çift, burayı sayfiye evi olarak kullanacak. Bu arada Cardi B'nin babasının, Dominik Cumhuriyeti'nde dünyaya geldiğini de hatırlatalım. Yani bu ev bir anlamda ünlü şarkıcının "ata toprağı" ile bağlantısı da oldu.

Aslına bakılırsa, gerçek adı Belcalis Almanzar olan Cardi B. gerçekten de kısa zamanda, sosyal medya paylaşımında da yazdığı gibi "kendisiyle gurur duymasını" sağlayacak pek çok adım attı.

1992 yılında New York'ta dünyaya gelip kenar mahallelerde ekonomik güçlükler içinde büyüyen Cardi B, bugün müzik dünyasının en çok kazanan yıldızlarından biri. Kariyerinde hızlı adımlarla ilerleyen Cardi B. son dönemde lüks harcamalarıyla da sık sık gündeme geliyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Alec Baldwin'in kızı Ireland Baldwin'e bakın!