Damat adayı: Evleneceğim kadının soyadını almak istiyorum

Damat adayı: Evleneceğim kadının soyadını almak istiyorum

Evlilik programında kendisine eş arayan damat adayı 'Evleneceğim kadının soyadını almak istiyorum' demesi büyük şaşkınlığa neden oldu

06 Nisan 2016, Çarşamba 13:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İzdivaç programında kendisine eş arayan damat adayının "Evleneceğim kadının soyadını almak istiyorum" şeklindeki çıkışı büyük şaşkınlık yaşattı.

ATV ekranlarında yayınlanan izdivaç programında talip olduğu gelin adayı için gelen Ömer Bey'in kendini tanıttığı esnada ''Evleneceğim kadının soyadını almak istiyorum'' demesi herkesi şaşırttı.

Yüz güzelliğinden ziyade kendisi için kalp güzelliğinin önemli olduğunu belirten Ömer Bey, "Beni tanımasını çok istiyorum. Annesi ve babasının elini öpmek istiyorum. Evlendiğim kadının soyadını almak istiyorum. Ona olan saygım ve sevgimdendir. Kadına şiddete karşıyım" şeklinde konuştu.

ACABA GERÇEK Mİ SÖYLÜYOR?


Damat adayının bu sözlerini çok iddialı bulduğunu belirten gelin adayı, "Böyle bir şey beklemiyordum. Acaba gerçek mi söylüyor?" diyerek şaşkınlığını gizleyemedi.

 

startFlvPlayer_PostaV2("divFlvPlayer43435","43435","201604","43435-444148.jpg","1", "0",""Evleneceğim kadının soyadını almak istiyorum"");

 

İHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Angelina Jolie sonunda sattı: Churchill tablosuna rekor fiyat