Danla Bilic: Beni ne zaman çıplak gördünüz?

Tüp mide ameliyatı olduktan sonra hızla kilo veren sosyal medya fenomeni Danla Bilic, kendisine gelen sorulara yanıt verdi. Danla Bilic, çatlak ve sarkma hakkında gelen sorulara dikkat çeken bir yanıt verdi.

29 Nisan 2021, Perşembe 12:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sevgilisi Poyraz Teoman ile birlikte Miami'de tatil yapan Danla Bilic, paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Son olarak takipçileriyle soru cevap yapan Bilic kendisine sorulan kilo sorularına yanıt verdi. Mide küçültme ameliyatı olan Bilic'e "Nasıl sarkmadın?" diye soruldu. Danla Bilic bu soruya "Hiç sarkmadığımı kim uydurdu? Ama verilen 30 kiloya rağmen göze batan şekilde sarkmadım" yanıtını verdi.

Danla Bilic, benzer bir soru daha görünce ise ona da sessiz kalmadı. Ünlü fenomen "Sanal dostlarım beni ne zaman pozsuz, dümdüz, çıplak vs. gördünüz de çatlağım, sarkığım olmadığını düşünüyorsunuz, tabii ki var" dedi.


Şöhretini Youtube'da çektiği makyaj videoları ile yakalayan sosyal medya fenomeni Danla Bilic, sevgilisi Poyraz Teoman ile dolu dizgin aşkına devam ediyor.

'EVLENDİN Mİ?' YORUMU

'EVLENDİN Mİ?' YORUMU

Şu sıralar tatil yapan çiçeği burnunda aşıklar, Tulum'un ardından Miami'ye geçti. Miami'de mağazaları dolaşırken çektirdiği fotoğrafları Instagram'dan paylaşan Danla Bilic, kafaları karıştıran bir yorumla karşılaştı.

Sosyal medya fenomeninin karelerin altına, "Evlendin mi?" şeklinde yorum yazan Demet Akalın, bir anda magazin gündemini değiştirdi.

DANLA BİLİC'TEN CEVAP

DANLA BİLİC'TEN CEVAP

Kullanıcıların aklına o yorumdan sonra 'evlendiler mi?' sorusu gelirken, çok geçmeden Bilic'ten açıklama yaptı. 26 yaşındaki sosyal medya fenomeni, ünlü şarkıcının yorumuna, "Yok yok" diyerek yanıt verdi.


SEVGİLİSİYLE POZUNA ANNESİNDEN VETO

SEVGİLİSİYLE POZUNA ANNESİNDEN VETO

Tatilde sevgilisiyle romantik anlar yaşayan Danla Bilic, son olarak Poyraz Teoman'la hamakta verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sunmuştu.


Instagram'da 5,7 milyon takipçisi bulunan Bilic, "Türkiye uyanır mısın post attım" notunu düştüğü paylaşımını kısa sürede silmişti. Bilic'in annesinden veto yediği için fotoğrafı sildiği öğrenilmişti.


DÖRT KEZ ESTETİK OPERASYON GEÇİRDİ

DÖRT KEZ ESTETİK OPERASYON GEÇİRDİ

İki sene önce geçirdiği mide ameliyatının ardından fazla kilolarından kurtulan ünlü YouTuber, dört kez estetik operasyon geçirdiğini açıklamıştı.


Bilic, "Mide dahil sadece dört kez ameliyat oldum. İnsanlar 'Öncesi-sonrası' fotoğraflarımı yayınladığında hiç üzülmüyorum. Aksine 'Ne kadar doğru bir şey yapmışım' diyorum" şeklinde konuşmuştu.

Instagram'da 5,6 milyon takipçisi bulunan Danla Bilic, "dudak uçuklatan reklam kazancı" şeklindeki haberler ile sık sık magazin gündemine geliyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Nilperi Şahinkaya Alaçatı'ya ışınlandı