Dedikodu vakti: Çok ama çok kötü öpüştüğü söylenen 9 ünlü

Hepsi de dünyanın en iyi filmlerinin başrolleri ve hepsi de film icabı birileriyle öpüştüler. E haliyle bu tecrübe aralarında kalmadı ve bize kadar yayıldı. Kimisi çok ıslak öpüşürken kimisi sigara kokuyormuş, kimisi çok duygusuzken kimisi de dişlere çarpmadan edemiyormuş. İşte rol arkadaşlarının sızdırdığı bilgilere göre en kötü öpüşen 11 ünlü

26 Ekim 2020, Pazartesi 16:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Angelina Jolie

Angelina Jolie

Dünyanın en güzel dudaklı kadını için böyle bir itham doğru olabilir mi? James McAvoy'a göre bu böyleydi. 2008'de çekilen Wanted filminde öpüşmelerinin ardından "Dünyadaki en kötü öpücüktü, nemli ve terliydi" diyerek kraliçemizi böyle bir itham altında bıraktı.

2- Ben Affleck

2- Ben Affleck

Ben Affleck kötü öpüşüyorsa peki ya bunca romantik komedi boşa mı çekildi? diye düşündüğünüzü duyar gibiyiz. The Good Will Hunting filminde Sandra Bullock'la öpüşmeden önce sette çalışanların söylediğine göre Bullock kendisine naneli şeker vermiş. Çünkü nefesi inanılmaz kötü kokuyormuş.

Bradley Cooper

Bradley Cooper

Eşi Irina Shayk'ı karşımıza almak istemeyiz fakat Silver Linings Playbook filminde Jennifer Lawrence'la öpüşmelerinin hemen ardından Lawrence "Böyle ıslak öpüşülür mü" diye bağırarak lavaboya koşmuş. Daha sonra endisiyle röportaj yapıldığında Cooper; "sanırım bunu bir iltifat olarak söylememişti, çok utandım" demiş.

4- Emma Watson

4- Emma Watson

Harry Potter'da Daniel Redcliffe'in partneri olan Emma, Daniel'ın ardından Marie Claire dergisine verdiği röportajda şu satırları okumuş; "Şok oldum, ben soft bir öpüşme yaşayacağız diye düşündüm, ardından içinden yırtıcı bir hayvan çıktı"

5- James Franco

5- James Franco

Zoey Deutch onunla çektikleri filmin ardından "öpüşmeniz nasıldı" sorusuna "meh.." diyerek cevap vermiş. Sen de mi be Franco...

Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence

Liam Hemsworth ve Josh Hutcherson'ın ikisi de ünlü aktristle öpüşmenin oldukça kötü olduğunu söylemişler. Çünkü öpüşmeden önce bolca sarımsak ve yağlı balık yediği gibi bir gerçeğimiz var. Çünkü bu iki isim de çok yakın arkadaları olduğu için bir çekim oluşmasını istememiş.

7- Leonardo Di Caprio

7- Leonardo Di Caprio

Titanic izlemiş herkes onun iflah olmaz bir romantik gibi öpüştüğünü hayal ediyordur eminiz. Ama işler pek öyle değilmiş. The Beach filminde öpüştüğü Fransız aktris Virginie Ledoyen "asla bir tutku yoktu, suyun içinde öpüşüyorduk ve boğuluyorum sandım" diyerek bu anı anlatmaya çalışmış.

8- Rupert Grint

8- Rupert Grint

Aslında onunki tamamen masum bir anı. İlk kez 9 yaşında Harry Potter setinde senaryo gereği Emma Watson'la öpüşmesi gereken Rupert Grint'i Emma'dan dinliyoruz; "Onunla gerçek bir kardeş ilişkimiz vardı. Öpüşmemiz gerektiğinde öyle çok zorlandık ki, ilk ben mi öpmeliyim, dilim ne olacak, dişlerimiz çarpıyor diye düşünmekten hiç bir şey hatırlayamıyorum" demiş.

9- Tom Cruise

9- Tom Cruise

Kimisi de aşırı dikkatli olduğundan gol yiyor işte. Hayat böyle bir yer. Mission Impossible'daki öpüşmesi gerektiği rl arkadaşı "Ağzı inanılmaz naneli şeker kokuyordu, sert nane kokusundan gözlerim yaşardı" demiş.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER "Aldatma sayılır mı?" diyenlere özel; İlişkide kesinlikle aldatma sayılan 8 şey