Dehşet anlarını anlattı

Kanal D'de yayınlanacak "Kayıp" dizisinin setinde yaşanan talihsiz olay sonrası ilk açıklama Yıldıray Şahinler'den geldi

29 Temmuz 2013, Pazartesi 18:50
A A
Dehşet anlarını anlattı

Dizinin Samatya'daki ilk çekim gününde başrol oyuncularından Mete Horozoğlu, set yakınlarındaki bir silahlı çatışma sırasında seken serseri kurşuna hedef oldu. Baldırını delip geçen mermiyle yaralanan Horozoğlu, Samatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Hastanedeki tedavisinin ardından taburcu edilen Horozoğlu'nun sağlık durumunun iyi olduğu, birkaç gün içinde çekimlere katılmasının beklendiği öğrenildi.

"BEN KALKTIM YERİME METE OTURDU"

Horozoğlu'yla birlikte çatışmanın ortasında kalan dizinin diğer oyuncularından Yıldıray Şahinler, dehşet anlarını hurriyet.com.tr'ye anlattı:

"Saat 11.00 civarıydı. Daha çekimlere başlayamamıştık. Set hazırlanıyordu. Biz de karavandaydık. Karavan yolun ortasındaydı. Bahçeye çekilmeyi bekliyordu. Dört kişi bir evde tartışmaya başlamış. Evde biri vurulmuş. Diğeri silahıyla kaçarken ardından da biri silahla kovalamaya başladı. Karavanın yanında birbirlerine ateş etmeye başladılar. Biri yaralı kaçtı. Yaklaşık 20 el silah atıldı. Tam anlamıyla kovboy filmi gibi bir çatışmanın ortasında kaldık. Mete vurulmadan önce ben kalktım. Diğer odaya geçtim. Yerime Mete oturmuş. Kurşun baldırını delip geçti."

Şahinler, rol arkadaşının sağlık durumu içinse, "Gayet iyi. Damarlarında sorun yok. Keyfi yerinde. Ama ağrıları ve yürüme sorunu biraz daha sürecek tabii" dedi.

"BİR SÜRE DİNLENECEK"

Olaya ilişkin D Productions'tan yapılan açıklamada ise şöyle denildi:

"Kanal D’nin yeni sezonda ekrana gelecek, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği “Kayıp” dizisinin setinde dün talihsiz bir olay yaşandı.  

Samatya semti yakınlarında gerçekleşen çekimler esnasında, dizi ekibi silahların patladığı bir sokak çatışmasının ortasında kaldı.

Oyuncumuz Mete Horozoğlu, hazırlandığı karavana isabet eden bir kurşunla sağ baldırından yaralandı. Samatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavisi yapılan Horozoğlu, kısa bir süre sonra taburcu edildi. Sağlık durumu ve morali yerinde olan Mete Horozoğlu, bir süre dinlenecek."

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Canlı yayında bunu da yaptı!