Dekorasyonda yenilikçi yaklaşım

Hayatın hızla değişen dinamikleriyle beraber dekorasyonun her alanında tasarımlar da gelişim gösteriyor. Sadeleşen tasarım anlayışı, hayatımıza yeni bir boyut kazandırırken özgün zevklerin de odak noktası oluyor

15 Eylül 2018, Cumartesi 15:32
A A
Dekorasyonda yenilikçi yaklaşım

Katma değerli ürün ve çözümleri ile sektörde fark yaratan Günsan, ilhamını hayatın her alanındaki yumuşak hatlar ve günümüz teknoloji trendlerinden aldığı Radius serisiyle estetik ve sadeliği tasarımında birleştiriyor. Yaşam alanlarını yenilikçi bir yaklaşımla buluşturan seri, 8 mm kenar inceliğindeki düz yüzeyi ve yuvarlak hatları ile tarz sahibi mekânların vazgeçilmezi olmaya aday. Seri; Radius, Radius Elements ve Radius Design’dan oluşuyor.

Doğadan ilham alıyor

Dekorasyona yeni bir soluk getirmek amacıyla doğal malzemeler kullanılarak tasarlanan Radius Elements ile doğa, mekânlara yansıyor ve doğaya dokunma hissi gerçek bir hal alıyor. Standart malzemeler yerine taş, ahşap, metal ve pleksiden oluşan Radius Elements serisinde, ezber bozan bir yaklaşımla anahtar ve priz tasarımlarının üzerine dilimler halinde uygulanıyor. 500’den fazla seçeneğe sahip bu yeni seride, gerçek malzeme şık ve doğal tasarımla birleşerek ulaşılabilir hale geliyor.


SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.