Demet Akalın: Aleyna'yı gördüğüm yerde yine öper, kucaklarım

Son günlerde meslektaşı Aleyna Tilki ile yaşadığı polemikle gündemde olan şarkıcı Demet Akalın, "Müzikten anlamıyorum" göndermesi yaparken, 'danışıklı dövüş' iddiasını da cevapladı.

23 Mart 2021, Salı 13:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Demet Akalın, İstinyePark'ta objektiflere takıldı. Sunuculuğunu yaptığı sabah programı sonrası alışverişe gelen 48 yaşındaki şarkıcı, Markalar Sokağı'nda bulunan Zuma Restaurant'da dostlarıyla öğle yemeği yedi.


Son günlerde Aleyna Tilki hakkında yaptığı açıklamalarla adından sıkça söz ettiren Akalın'a, genç popçunun "Müzikten anlayanlar zaten beni tebrik etti" açıklaması hatırlatıldı.


'YAŞTAN FALAN VURMAYA ÇALIŞMIŞ AMA OLMAZ'

'YAŞTAN FALAN VURMAYA ÇALIŞMIŞ AMA OLMAZ'

Bu sözlere "Müzikten anlamıyorum işte ah" diyerek, espriyle karşılık veren şarkıcı, aynı soru tekrar sorulunca, "Arkadaşlar kıza şey yapmayın, ben onun iyiliği için söylüyorum. Yaştan falan da vurmaya çalışmış ama olmaz" şeklinde konuştu.


Bir muhabirin, "Aleyna Tilki bir ara evinize de gelip gidiyordu" demesi üzerine Demet Akalın, "Ben yine seviyorum. Gördüğüm yerde yine öper, kucaklarım ama böyle iddialı kelimeler kullanmasın" dedi.

Akalın, "Bana durduk yere yukarıdan vahiy inmiyor, 'bugün Aleyna'ya sallayayım' diye. Tuttum tuttum içimde, söylemesin böyle şeyler" ifadelerini kullandı.

'Danışıklı dövüş' olduğu iddialarına da cevap veren ünlü şarkıcı, "Amerika'da olsak eyvallah da dünya starı olmadığım için, pek danışıklı değil" açıklamasını yaptı.


'PALTO SPONSORLARDAN'

'PALTO SPONSORLARDAN'

Çoğunlukla marka kıyafet tercih etmesi ve alışverişe harcadığı parayla magazin gündeme gelen Akalın'a, bugünkü kombinini sorulunca "Ayakkabılar evet pahalıydı ama çok eski. Üstündeki eşofman takımı çok ucuz, palto da sponsorlardan gelenlerden" yanıtını verdi.


Bir muhabirin "Sponsor demişken, hafta sonu yaptığınız tatil de çok konuşuldu. 'Bedava tatil yaptık' diye açıklama yaptınız" demesi üzerine şarkıcı, "Evet yaptım, ama bedava yaptım. Ne yapayım şimdi. Tur şirketine reklam yaptım" dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mahkeme, Murat Övüç kararını açıkladı! Ermenilerden tepki almıştı...