Demet Akalın, Beyonce’nin takımını giydi

Üzerinde sürekli dünyaca ünlü markaların kıyafetlerini gördüğümüz şarkıcı Demet Akalın, şimdi de Beyonce'nin takımını giydi. Akalın'ın tercih ettiği eşofman takımının fiyatı dudak uçuklattı.

23 Şubat 2021, Salı 14:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Amerikalı şarkıcı Beyonce’nin tasarladığı koleksiyona ait ubir takımı Demet Akalın da giydi. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına takımıyla çıkan Akalın'ın Beyonce'nin aksine dekoltesini sakladığı görüldü. Demet Akalın'ın tercih ettiği eşofmanın fiyatı ise merak konusu oldu. Akalın'ın eşofman altı 1.249 TL, eşofman üstü 1.169 TL, üzerine giydiği body ise 729 TL.


Giyim tarzı ve marka tutkusu ile konuşulan şarkıcı Demet Akalın, geçtiğimiz aylarda yaklaşık 5 bin TL'lik, Beyonce kombiniyle görüntülenmişti.


Demet Akalın'ın üzerindeki ürünlerin fiyatları şöyle:

Eşofman üstü: Bin 200 TL

Eşofman Altı: bin TL

Çanta: 830 TL

Ayakkabı: Bin 550 TL

HADİSE DE GİYDİ

HADİSE DE GİYDİ

Beyonce'nin özel koleksiyonunu tercih eden bir diğer ünlü de Hadise. Beyonce’nin tasarladığı koleksiyona ait uçuk yeşil bir takımı Hadise de giydi.


Hadise koleksiyondaki 1.549 TL’lik ceketle bu pozu vermişti.Sosyal medya medya kullanıcılarının çoğu, takımın Hadise’ye daha fazla yakıştığını belirtti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Survivor'un yeni yarışmacısı Çağman Çatay bakın kim çıktı!