Demet Akalın-Okan Kurt ayrılığının içyüzü! 'Kırmızı çizgim...'

Demet Akalın, eşi Okan Kurt'un şirketine ait 150 milyon liralık borcu hiç dert etmedi. Ancak iddialara göre aylar önce onu şu sözlerle ikaz etti: ''Gerekirse borcu birlikte öderiz ama kırmızı çizgim kızımız Hira. Eğer bu durumdan etkilenir, psikolojisi bozulursa o gün bu evlilik biter!'' Eve haciz geldiği gün Hira ağlayarak, 'anne köpeğimi alacaklar mı?' demiş ve Demet bunun üzerine dediğini yapıp boşanma davası açtı. Çift dün de boşandı.

12 Eylül 2018, Çarşamba 08:49 Son Güncelleme:
A A

Okan Kurt'un aile şirketi olan Martaş Lojistik'in işleri üç yıl önce bozuldu. Zamanla şirketin borçları 150 milyon liraya kadar dayandı.

'BU BORÇ SİZİ ETKİLEMEZ' DEDİ

'BU BORÇ SİZİ ETKİLEMEZ' DEDİ

Ama Okan Kurt, eşi Demet Akalın'a hep "Bu borç benim ve ailemin, seni hiç etkilemeyecek" diye sözler verdi. Demet Akalın da bu güvenceye dayanarak hep eşine destek oldu.

Ancak Demet Akalın iddialara göre, "Gerekirse borcu birlikte öderiz dert değil ama bu borç evimizde huzursuzluk çıkarır, kızımız Hira'yı etkilerse o gün bu iş biter" dedi.

'ANNE KÖPEĞİMİ ALACAKLAR MI?'

'ANNE KÖPEĞİMİ ALACAKLAR MI?'

Onur Akay'ın iddiasına göre, önceki gün Beykoz'daki evlerine haciz gelip eşyalarına el konunca o sırada Hira, 'anne köpeğimi alacaklar mı?' deyince , Demet Akalın bunun üzerine o dediği kırmızı çizgiyi çekti ve dava açıp boşandı.


6 YILLIK EVLİLİK 10 DAKİKADA SONA ERDİ

6 YILLIK EVLİLİK 10 DAKİKADA SONA ERDİ

Demet Akalın-Okan Kurt çifti, dün Beykoz Adliyesi'nde boşandı. Duruşmaya ayrı ayrı gelen çiftin moralleri bozuktu. Toplam 10 dakika süren dava için gizlilik kararı alındı. Hira'nın velayeti anneye verilirken, Akalın, Kurt'tan nafaka ve tazminat talep etmedi.

'NE HAYIRLISI'

'NE HAYIRLISI'

Okan Kurt, çıkışta ''Hayırlısı olsun'' diyen bir muhabire ''Ne hayırlısı'' sözleriyle tepki gösterdi. ''Boşanmayı sizin istediğiniz doğru mu?'' sorusunu ise şöyle cevapladı: ''Yok öyle şey.'' Demet Akalın, çıkışta Okan Kurt'la bir araya gelmedi.


Okan Kurt'un alyansı sağ elindeydi. Cep telefonunda kızı Hira'nın fotoğrafı vardı.

KURT SOYADINI VE FOTOĞRAFLARI SİLDİ

KURT SOYADINI VE FOTOĞRAFLARI SİLDİ

Demet Akalın evlerine haciz geldiği gün tüm sosyal medya hesaplarında kullandığı Kurt soyadını kaldırdı. Akalın, önceki gün de eşiyle çekilmiş tüm fotoğrafları silerek ilişkiye son noktayı koydu.

'KIZIMIN ODASINI BİLE ALMAYI DÜŞÜNDÜLER'

'KIZIMIN ODASINI BİLE ALMAYI DÜŞÜNDÜLER'

Müzisyen ve sosyal medya fenomeni Ata Benli'nin, "Demet Akalın formaliteden boşanıyor diyenler için öyle bir durum artık yok. Araç, tapu, banka hesapları kimin üzerine ise haciz o kişiye gider. Eşinin borcundan dolayı kişinin kendine ait olan mal varlığına kanun gereği el konulamıyor" mesajı sonrası Demet Akalın bu paylaşıma yanıt verdi.

Demet Akalın, "Abisinin home office'siymiş benim evim!!! Pes artık kızımın odasını bile almayı düşündüler!!! Ne diyelim" ifadelerini kullandı.


Demet Akalın bir diğer mesajında ise, "Herkes her şeyi düşünebilir sıkıntı yok. Bana sevenlerimin duası yeter sağolun" dedi.

HİRA BABASINA ÇOK DÜŞKÜN

HİRA BABASINA ÇOK DÜŞKÜN

Demet Akalın'ı boşanma kararı alırken en çok düşündüren şey, kızları Hira'nın babasına olan düşkünlüğü oldu. Çünkü sürekli babasıyla vakit geçiren Hira'nın bu durumdan etkilenmesi Akalın'ı endişelendirdi.

SON KARE

SON KARE

Demet Akalın ile Okan Kurt 6 gün önce bir AVM çıkışında bu fotoğrafı çektirdi. Demet Akalın ''Boşanacağınız söyleniyor, doğru mu?'' sorusuna ''Hayır, asla'' cevabını vermişti. Çifte dostları Fatih Ürek eşlik etmişti.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.