Demet Akalın: Okan'a kızgınlığım geçmedi

‘Ateş’ isimli albümünü müzikseverlerle buluşturan Demet Akalın, Günaydın'dan Tuba Kalçık'a konuştu

22 Nisan 2019, Pazartesi 08:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Önceki Fotoğraflar
BEN ÇOK İNANÇLIYIM KIZIMI DA ÖYLE YETİŞTİRİYORUM

BEN ÇOK İNANÇLIYIM KIZIMI DA ÖYLE YETİŞTİRİYORUM

Sosyal medyadaki paylaşımlarınızla da gündeme geliyorsunuz. Hira'nın namaz kılma görüntüsü de günlerce konuşulmuş, hatta eleştirilmişti.


Benim küçüklüğüm de böyle geçti. Kuran kursuna gittim. Ailemin bir kısmı kapalıdır benim. Hatta ilk tanıştırdığımda başörtülü kuzenlerimin bazıları Okan'ın elini bile sıkmadı. O kadar dindarlar yani. Benim ailemde başı örtülü de var, açık da. Kimseyi ayrıştıramazsın. Bu görüntüleri acımasızca eleştirenler ayrıştırıyor insanları. Ben çok inançlıyım. Bu yüzden kızımı da öyle yetiştiriyorum.

OKAN İHANET EDERSE KENDİ ÇÖPLÜĞÜNE DÖNER

OKAN İHANET EDERSE KENDİ ÇÖPLÜĞÜNE DÖNER

Okan Kurt'la boşandığınız günlere dönüp baktığınızda neler hissediyorsunuz?


Düşmanımın bile başına gelmemesini dilediğim günler yaşadım. Büyük bir boşluğa düştüğümü hissettim. Okan benim sadece eşim ve arkadaşım değil; onu babamın yerine koydum. Her şeyimle yakından ilgileniyor. Bana hep "Güçlü kadınsın" diyorlar ama insan bazen güçlü olmak da istemiyor. Yükünün alınmasını da istiyor. Bu yüzden o süreçte boşluğa düşmüştüm.

Okan Bey ne yapsa affetmezsin?


Bak büyük konuşuyorum, Okan hiçbir şey yapmaz. Okan'a inanılmaz güveniyorum. İlk günden beri böyle. Umarım böyle de devam eder. Ama ihanet ederse öyle bağırıp çağırmam, asla affetmem. Kendi çöplüğüne geri döner, Maslak'taki evine.


Okan Bey'le bir daha evlenmeyi düşünüyor musunuz?


Aman aman yok. Biz iyiyiz böyle. Bir daha evlenmeyi hiç düşünmüyorum.


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Demet Akalın: 13 aydır yalnız yatıyorum