Demet Akalın saatin parasını geri aldı

Şarkıcı Demet Akalın, popçu Berkay ile arasındaki hediye saat krizine son noktayı koydu: “Hediye ettiğim 50 bin TL’lik saatin parasını istemişler, tabii ki verilmemiş. Ben gidip saatin parasını aldım."

04 Kasım 2019, Pazartesi 08:00 Son Güncelleme:
A A
Demet Akalın saatin parasını geri aldı

Hakan Kırarslan/ POSTA

Demet Akalın ile Berkay arasında 2 hafta önce saat krizi patlak vermişti. Demet Akalın, 16 Temmuz’da kızı Zeynep’i dünyaya getiren Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin’e 50 bin TL’lik bir saat hediye etmişti. Ancak çift saati değiştirmek isteyip mağazaya götürünce kıyamet kopmuştu.


'Berkay, hanımına sahip çık'

Durumdan haberdar olan Demet Akalın, Berkay ve eşine küsmüştü. “Eşeklik bende. Bir daha kimseye hediye almam. Bir de görgüsüz ilan edildik. Berkay hanımına sahip çık. Bir kadın erkeği rezil de eder, vezir de” diye isyan etmişti.

Berkay ise “Merak etme, vezirim” karşılığını vermişti.


Demet Akalın: O parayı ben aldım

Demet Akalın önceki akşam Kalamış’taki Wyndham Otel’de düzenlenen Fashion and Music Show’da sahneye çıktı. Programı öncesi konuşan Demet Akalın “Onlar saatin parasını istedi, ama saatçi vermedi. O parayı ben aldım” dedi.


Berkay ne demişti?

Berkay ise şunu iddia etmişti:

“Biz saati ve parasını istemedik. Değişim yapmak üzere saatçide bıraktık. Eşimin kolunda 42 bin dolarlık saat var.


'Bir daha vermem'

Demet Akalın sosyal medyada kızı Hira’ya aldığı 4 bin 200 TL’lik oyuncakla da eleştirilmişti. Demet Akalın “Bir daha bu parayı vermem. Ben çocukken mandalla oynuyordum” dedi.


Bu haberi de okudularDemet Akalın'ın kızına aldığı oyuncağın fiyatı 'yok artık' dedirtti


Bu haberi de okudularDemet Akalın ile Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin arasındaki saat krizi büyüyor

Sıradaki haber yükleniyor...