Demet Akalın'ın 4500 liralık eşofmanı ve servet değerindeki kombinleri

Sık sık lüks harcamaları ve rüküş seçimleriyle gündemde olan Demet Akalın bu sefer 4500 liralık eşofmanıyla gündemde. Hazır yine pahalı seçimiyle gündem olmuşken diğer lüks ve rüküş seçimlerine de bir göz atalım, ne dersiniz? Posta.com.tr

14 Aralık 2019, Cumartesi 08:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Demet Akalın önceki gün İstinyePark’ta görüntülendi. Tek başına mağazaları dolaştı. Marka giyinmeyi seven Demet Akalın’ın üzerinde eşofman vardı. İtalyan moda devi Iceberg marka eşofmanın üstü 289 euro (1869 TL) altı ise 410 euro (2652 TL).

35 bin TL'lik çizme

35 bin TL'lik çizme

Sürekli lüks harcamalarıyla magazine konu olan Demet Akalın bu fotoğraftaki Yves Saint Laurent marka çizmelerine 35 bin TL vermişti.

'Bunun fiyatı uçuk değil'

'Bunun fiyatı uçuk değil'

Yves Saint Laurent çizmesinden sonra, konser verdiği bir mekanda ‘Off White’ marka 7 bin 600 TL’lik çizmesiyle görüntülenmişti. Demet Akalın bu çizmesi için, "Bunun fiyatı uçuk değil. Ayakkabıya fazla para harcıyorum, dayanamıyorum" demişti.

Hayranına verdiği çizmeleri geri istemişti

Hayranına verdiği çizmeleri geri istemişti

Demet Akalın'ın çizme sevdası anlatmakla bitmez. Ama hazır bu kadar değinmişken bu olaydan da bahsetmesek olmaz. Şarkıcı geçen sene 7 bin liralık çizmelerini bir hayranına hediye etmişti. Hayranı da “Ayağıma uymadı” deyip internette satışa çıkarınca Demet Akalın çılgına dönmüş ve çizmelerini geri istemişti.

120 bin TL'lik kombin

120 bin TL'lik kombin

Demet Akalın'ın bu kombininde de küçük bir servet yatıyor. Şarkıcının başındaki eşarp Gucci markasına ait ve fiyatı 1500 TL. Louis Vuitton gözlükleri 2 bin 500 TL. Military, yakası kürklü montu Balmain ve fiyatı 20 bin TL. Çizmeler ve çanta Gucci. İkisinin toplamı 16 bin TL. Rolex saati ise 80 bin TL.

Çoraplara 5 bin lira ödemişti

Çoraplara 5 bin lira ödemişti

Ünlü popçu yine geçen sene Jennifer Lopez ve Rihanna’nın da giydiği 5 bin liralık çoraplarıyla gündeme gelmişti. Amerikalı yıldızların stilini yakından takip eden Demet Akalın, Jennifer Lopez ve Rihanna’nın tercihi olan Gucci çoraplara 980 euro, yani yaklaşık 5 bin lira ödemişti.


Kombiniyle bir ev bir araba alabilirsiniz

Kombiniyle bir ev bir araba alabilirsiniz

Demet Akalın’ın bu kombininde de giydiği kıyafet ve taktığı takılar servet değerinde. 500 bin liralık bir tektaş takan ünlü şarkıcının saatinin markası Rolex ve fiyatı 80 bin lira.


Hermes marka çantası da 30 bin lira. Zara’da 229 liraya satılan bir etek giyen Demet Akalın’ın kombinini tamamlayan Versace sweatshirtün fiyatı ise 8 bin 200 lira. Fendi marka gözlüğü de 1400 liraya satılıyor.

Sokak tarzı: 70 bin TL

Sokak tarzı: 70 bin TL

Baştan aşağı dünyaca ünlü markaların kıyafetlerini giyen Demet Akalın’ın bu sokak tarzının toplam değeri 70 bin TL.

Lüks ve rüküş seçimler

Lüks ve rüküş seçimler

Demet Akalın pahalı kombinleriyle olduğu kadar rüküşlüğüyle de gündemde. Bu konserindeki stiliyle de uzun süre konuşulmuştu. Ayrıca buradaki çizmelerinin fiyatı da 10 bin TL.

18 bin TL'lik tulum

18 bin TL'lik tulum

Demet Akalın, geçen yıl verdiği bir konserde giydiği Fendi tulumun fiyatı da 18 bin TL.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Farah Zeynep Abdullah gönlünü Doğu Demirkol'a kaptırdı