Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç ilk kez el ele

Yeni yılın ilk günlerinde ortaya çıkan aşklarını artık gizlemeyen Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, magazin gündeminden düşmüyor. Ünlü çift, ilk kez el ele objektiflere takıldı.

11 Mart 2021, Perşembe 08:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Oğuzhan Koç, eski sevgilisi Yağmur Tanrısevsin'in bir dönem yakın arkadaşı olan Demet Özdemir ile aşk yaşamaya başlamıştı. Özdemir ve Koç, Bomonti'de bir mekandan çıkarken ilk kez el ele görüntülendi.


Dört aydır birlikte olan çiftten Oğuzhan Koç, "Kaçmıyor ve saklanmıyorduk. Sadece hayatın biraz normale dönmesini bekliyorduk. İşte karşınızdayız" dedi.

Demet Özdemir ile şarkıcı Oğuzhan Koç’un birlikteliği 2020 yılının son günlerinde ortaya çıkmış, Çeşme tatiliyle de belgelenmişti.


İTİRAF ETMEK ZORUNDA KALDILAR

İTİRAF ETMEK ZORUNDA KALDILAR

Yeni yılı Alaçatı’daki bir otelde karşılayan çift, fotoğrafları çekilince ilişkilerini itiraf etmek zorunda kalmıştı. Özdemir, "Evet, fotoğraflarımızın çekildiği doğru. 'Yeni yılın aşk bombası' dersiniz artık” ifadelerini kullanmış; Oğuzhan Koç ise Instagram hesabından yaptığı açıklamayla ilişki yaşadıklarını doğrulamıştı.

Güzel oyuncu Demet Özdemir, geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Koç'un Instagram canlı yayınına katılarak sürpriz yapmıştı.


Demet Özdemir'in kalp emojisini gören Oğuzhan Koç, ufak bir şaşkınlık yaşadıktan sonra "Demet Özdemir yazdı" diyerek aşkına el sallamayı ihmal etmemişti.


Öte yandan Arnavutköy’de yer alan ve Ozan Doğulu’nun sahibi olduğu stüdyoyu uzun süreliğine kiralayan Oğuzhan Koç, burada yeni şarkılara imza atmak için çalışmaya koyulmuştu. 35 yaşındaki şarkıcı, stüdyo dışındaki zamanını 28 yaşındaki sevgilisi Demet Özdemir’e ayırıyor. Yeni aşıkların görüntülenmemek için evde buluştukları öğrenilmişti. (Cadde)

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ünlü oyuncunun aracından uyuşturucu çıkmıştı... Ayşegül Çınar ve eski sevgilisi birbirlerini suçladı!