Demet Özdemir'in yüzündeki değişim dikkatlerden kaçmadı

Son günlerde Oğuzhan Koç ile yaşadıkları aşk ile magazin gündeminden düşmeyen Demet Özdemir'in, sosyal medyada paylaşılan bir fotoğrafı olay oldu. Mert Vidinli, Demet Özdemir ile olan karesini sosyal medyadan paylaştı. Bu paylaşımda Demet Özdemir'in yüzündeki değişim dikkatlerden kaçmadı.

13 Kasım 2021, Cumartesi 11:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Son olarak TV8'de yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisiyle izleyiciyle buluşan ve başarılı oyunculuğunun yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çeken Demet Özdemir'in yüzündeki değişim sosyal medyayı ikiye böldü.

Oğuzhan Koç ile yaşadıkları aşkla magazin gündeminden düşmeyen Demet Özdemir'in bir fotoğraf karesinde yüzünde olan değişiklik dikkatlerden kaçmadı.

Mert Vidinli'nin paylaştığı fotoğrafta Özdemir'deki değişim dikkatlerden kaçmazken, sosyal medyada “kötü ışık mı yoksa estetik mi?” yorumları yapıldı.

İşte o kare...

İşte o kare...

Fotoğrafların gündem olmasından sonra Vidinli sosyal medyada "Kızlar tamamen ışık, yoksa hiçbir estetik vs yok" diyerek arkadaşını savundu.

Geçtiğimiz aylarda Balıkesir Ayvalık'ta tatillerine başlayan Demet Özdemir-Oğuzhan Koç çifti, daha sonra soluğu Muğla Fethiye'de almıştı.

Tatilden dönen ikiliden Özdemir, ünlü şarkıcıyla ilişkisinde mutluluğu yakaladığını açıkladı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gözde Kocaoğlu ile Demir Yağmur boşandı