Demet Şener acele mi etti? Cenk Küpeli hâlâ aşık mı?

18 yaşında Türkiye Güzeli seçildi, adını en gözde top modeller arasına yazdırdı. Sonra aşık oldu, basketbolcu İbrahim Kutluay’la evlenip iş hayatına ara verdi, anne oldu. Dışarıdan harika gibi görünen 11 yıllık evlilik yaşadı, ihanete uğradı. Sonrasında, “Aradığı aşkı Cenk Küpeli’de buldu” sandık ama kendisi gibi pek güzel olmadı hayatı…

12 Ocak 2021, Salı 14:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Demet Şener, bu sabah 2,5 ayda tanıyıp evlendiği 2,5 yıllık eşi Cenk Küpeli ile evliliğini noktaladı. Ayrılık nedeni; iddiaya göre Cenk Küpeli'nin çocuk istemesi ve Şener'in bu duruma sıcak bakmaması. Demet Şener 2. kez boşanmış oldu. Aşk hayatı nasıldı bakalım...

Demet Şener'in, ünlü olduktan sonraki ilk aşkıydı İbrahim Kutluay... “Asla ayrılmayız” diye sürekli açıklamalar yapıyorlardı ama sandıkları gibi olmadı.

 “Ben yaparım, İbrahim yapmaz” derdim

“Ben yaparım, İbrahim yapmaz” derdim

Evlilikleri, "Harika" gibi görünüyordu. Taa ki Demet Şener'in aldatıldığını öğrendiği an'a kadar. Demet Şener'in aldatıldığına dair kulağına sürekli fısıldanıyordu ama inanmak istemiyordu. Ancak bir gün, İbrahim Kutluay'ın birlikte olduğu kadın, Demet Şener'e belgeleri gönderene kadar. Demet Şener, o anları şöyle anlatmıştı:

Gördüklerimden sonra üç gün tuvalette kustum, ruhum almadı. İkisi sayesinde bir insana yaşatılmayacak şeyler yaşadım.  Birkaç ay bayağı ağır süründüm. Annem, avukatım, yakın dostlarım bana güç verdi.

Ve boşandılar

Ve boşandılar

Demet Şener, "Evlilik birliğinin temelinden sarsılmasını" ve "aldatıldığını" ileri sürerek 2016 Ekim'inde boşanma davası açmıştı. Taraflar arasında çekişmeli olarak görülen boşanma davası 15 ay sürmüştü. 19 Ocak 2018'de çıkan kararda mahkeme çiftin boşanmasına karar vermişti. Şener boşanma davasında verilen tazminat miktarı yönünden davayı İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi'ne taşımış ve karar henüz kesinleşmemişti.

Demet Şener ile İbrahim Kutluay 4 Mart 2019'da anlaşmalı olarak boşandı. İstanbul Aile Mahkemesi'nde gizli görülen celsede mahkeme çiftin boşanmasına karar vererek, mahkemeye sundukları boşanma protokolünü onayladı. Kutluay'ın, Demet Şener için 3 milyon TL tazminat, kızı ve oğlu için de aylık 32 bin 500 lira nafaka ödemesine karar verilmişti.

Demet Şener acele mi etti?

Demet Şener acele mi etti?

Ve bu travmadan sonra çok geçmeden Demet Şener'in yeni bir aşka yelken açtığı ortaya çıktı. Cenk Küpeli ile bu fotoğrafı gündeme bomba gibi düştü.

Şener , ilişkisinin çok yakın bir zamanda başladığını söyledi ve "Ben özgür bir kadınım. Zorlu bir süreç yaşadım. Şu anda çok aşığım, çok mutluyum. Bu çok yeni bir ilişki" ifadelerini kullandı. 

Haziran ayında evlendi

Haziran ayında evlendi

Demet Şener kendisinden 9 yaş küçük sevgilisi Cenk Küpeli ile haziran ayında evlendi. Kuruçeşme'deki nikaha çiftin aileleri ve yakın dostları katıldı. Şener, Eda Güngör tasarımı bir gelinlik giydi. 


Çift, dışarıdan çok mutlu görünse de, kısa sürede haklarında boşanma iddiaları ortaya çıktı. Demet Şener'in, "İstenmeyen gelin" olduğu iddia edildi. Küpeli'nin ailesi ne nikaha katılmış ne de gelinleriyle bir araya gelmişti. Cenk Küpeli’nin babası ve annesi Oya-Avni Küpeli, 'Oğlumuzla hiçbir şekilde bağlantı kuramıyor ve görüşemiyoruz' sözleriyle Demet Şener'e isyan etmişti.

Cenk Küpeli, Demet Şener'in istenmeyen gelin olarak çıkan haberlerle ilgili, 'Anne ve babamla yakında tanışacaklar, evliliğimizde sorun yok' dedi.

"Çocuk istemiyor" iddiası

"Çocuk istemiyor" iddiası

Ve aşk bitti... Demet Şener ve Cenk Küpeli çifti İstanbul Bakırköy 12.Aile Mahkeme’sinde boşandılar. Büyük bir aşk ile evlenen çiftin boşanmasında en büyük etkenin Cenk Küpeli’nin çocuk istemesi olduğu öğrenildi.

"Hep çok özel kalacaksın"

"Hep çok özel kalacaksın"

Demet Şener ile evliliğini sonlandıran Cenk Küpeli:

Evli kaldığımız süre boyunca bana hissettirdiğin tüm güzel duygular ve beraber geçirdiğimiz her an için teşekkür ederim. Anneliğine ve kadınlığına olan saygımın yanı sıra, duyduğum sevgi nedeniyle hayatımda hep çok özel kalacaksın. Ayrılık sonrası arkadaşlığa inanmasam da eski eşin olarak tüm desteğim ve dualarım seninle olacak. Güzel ve başarılı bir hayat dilerim...

Cenk Küpeli'nin bu ayrılık açıklaması biraz kafaları karıştırdı. Adeta hala aşık bir adamın açıklamaları gibi... Boşanmanın gerçek nedeni sadece çocuk mu henüz bilemiyoruz ama çift evlenmeden önce bu konuları keşke konuşsaymış.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hadise'den 100 bin TL'lik kıyafet açıklaması: Beni rahatsız etti!