Demet Şener Cenk Küpeli ile ortaklığını Tolga Arman yüzünden mi bitirdi?

Nişantaşı'nda mağazası bulunan ve eski eşi Cenk Küpeli ile ortak iş yapan Demet Şener önce mağazayı kapattı. Daha sonra da Cenk Küpeli ile olan iş ortaklığını bitirdi.

04 Kasım 2021, Perşembe 14:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kendi markasını kurarak moda dünyasına adım atan Demet Şener, 21 Haziran 2019 tarihinde sürpriz şekilde dünyaevine girdiği Cenk Küpeli ile ortak olmuştu. Nişantaşı'nda mağaza açan Şener, 13 Ocak'ta Küpeli ile evliliğini bitirmişti. Dost kalan ikili, iş ortaklığına devam etmişti. Hatta boşandıktan sonra da sık sık Nişantaşı'ndaki mağazada birlikte görüntülenmişti.


'AYRILIK' RİCASI!

'AYRILIK' RİCASI!

Takvim gazetesinde yer alan habere göre; Cenk Küpeli ile 19 ay evli kalan eski modelin devam eden iş ortaklığı, Şener'in yeni sevgilisi Tolga Arman'ı rahatsız etti.

44 yaşındaki güzelle yaz başından beri aşk yaşayan Tolga Arman'ın, Demet Şener'in eski eşi Cenk Küpeli ile bir araya gelmesinden şikayet ettiği iddia edildi.


Bu rahatsızlığını sevgilisi Demet Şener'e anlatan iş insanı Tolga Arman'ın, "Cenk Küpeli ile ortaklığını bitirmelisin" şeklinde ricada bulunduğu belirtildi.


İddiaya göre; sevgilisine hak veren Demet Şener, ani bir kararla ortaklığı bitirdi. Olayın gündem olmasını istemeyen Şener, "İşlerim yolunda gitmediği için tekstil işini tamamen bırakıyorum" açıklamasını yaptı.


Şener'in yakın çevresinden edinilen bilgiye göre, Küpeli ile eski modelin iş ortaklığının bitme sebebi, lojistik işiyle uğraşan Tolga Arman'dan başkası değil.


Yaz aylarında aşk yaşamaya başladığı iş insanı Tolga Arman'ın ricasıyla Cenk Küpeli ile ortaklığını sonlandırdığı konuşulan Şener, Nişantaşı'ndaki mağazayı boşalttı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İzzet Yıldızhan suç duyurusunda bulundu: Ölmüş anneme bile hakaret ettiler!