Denim güncellemesi geldi!

Lumia kullanıcılarının beklediği "Denim" güncellemesi, sonunda dağıtılmaya başlandı!

16 Ocak 2015, Cuma 16:00
A A

Windows Phone 8.1'in merakla beklenen "Lumia Denim" güncellemesi, Microsoft'un Lumia telefonlarına dağıtılmaya başlandı.

Cortana'yı sesle etkinleştirme ve birkaç Cortana yeniliğiyle gelen güncellemede giriş ekranına canlı klasör ekleme, sağlık ve fitness bilgilerini MSN uygulamasından gösterebilen Glance ekranı, daha iyi bir Internet Explorer, tüketicilere yönelik VPN gibi yenilikler var. Güncellemeyle birlikte Cortana, İngiltere'ye beta olarak, Avustralya, Kanada, Hindistan, Fransa, İtalya, Almanya ve İspanya'ya alpha olarak giriş yapmış bulunuyor.

Denim güncellemesi, Lumia Icon, Lumia 1520, Lumia 930 ve Lumia 830'da Lumia Camera uygulamasını da güncelliyor.

Windows Phone 8.1'e gelen Denim güncellemesinden önce Lumia Amber, Black ve Cyan olmak üzere üç güncelleme daha Lumia cihazlara sunulmuştu. Cihazlara ve ülkelere kademeli olarak dağıtılan güncellemenin bu ay içinde çoğu cihaza ulaşacağı düşünülüyor.

Resimlerle: Microsoft tarihinden 14 donanım

Kaynak: CHIP Online

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.