Deniz Akkaya fotoğraf eleştirilerine yanıt verdi!

Sosyal medya hesabında son paylaştığı fotoğraf yüzünden eleştirilen Deniz Akkaya, aynı fotoğrafı paylaşarak Photoshop eleştirilerine "Türkiye'de bütün sorun bitmiş benim fotoğraftaki mayomla bacağım nerede başlıyor bitiyor tartışması başlamış" diyerek yanıt verdi

18 Temmuz 2017, Salı 11:55
A A

Deniz Akkaya'nın sosyal medya hesabından paylaştığı bu fotoğrafa takipçileri anlam verememişti.

Fotoğrafta Deniz Akkaya'nın göğüsleri ve bacaklarındaki gariplik hemen dikkat çekmişti.

Takipçileri tarafından eleştirilen Deniz Akkaya'nın fotoğrafına, "Deniz Akkaya bacaklarından aşağısını denizde unuttu galiba?, Herkesin beynini yakan havuz problemi gibi bacaklar nerde?" gibi yorumlar gelmişti.

Deniz Akkaya bu eleştirilere Instagram hesabından şöyle yanıt verdi:

Türkiye'de bütün sorun bitmiş benim fotoğraftaki mayomla bacağım nerede başlıyor bitiyor tartışması başlamış. Çok çok merak ettiğiniz fotoğrafın başka açısı.

Not: Photoshop diyen arkadaşlara selam olsun. Repost fotoğrafa photoshop yapacak sistem bende henüz mevcut değil. Bu konunun bu kadar gündem olup günlük gazetelerde, internet sayfalarında günlerdir tartışılması bile bana şu hissiyatı yaşattı."

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.