Deniz Akkaya ile Hakan Hatipoğlu benzincide birlikte görüntülendi!

Eski manken Deniz Akkaya ve sunucu Hakan Hatipoğlu, Akatlar'daki benzincide görüntülendi. Objektifleri fark eden ikili, panik oldu.

26 Ekim 2020, Pazartesi 08:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hürriyet'ten Sayit Durmaz'ın haberine göre; Deniz Akkaya ve Hakan Hatipoğlu, önceki akşam Akatlar’daki bir benzin istasyonunda objektife takıldı. İki ünlü isim, fotoğraflarının çekildiğini fark edince panik yaşadı.

Önce el kol hareketleriyle tepki gösteren ve muhabirlere “Hayda! Hayret bir şey, burada ne işiniz var?” diye soran Hatipoğlu, daha sonra “Deniz Hanım’la peş peşe benzin alıyoruz” diye açıklama yaptı.


'Mutlaka ara'

'Mutlaka ara'

Akkaya’yla “Deniz'ciğim bekliyorum bak, mutlaka ara. Hadi iyi akşamlar” diyerek vedalaşan Hakan Hatipoğlu, soruları yanıtsız bırakarak uzaklaştı.

Deniz Akkaya da şaşkınlığını “Hayrola burada ne işiniz var?” diyerek dile getirdi. “Röportaj yapamayacağım kusura bakmayın, benzin aldım gidiyorum” diyen eski manken, benzincide Hakan Hatipoğlu’yla denk gelmesi sorulduğunda ise “Allah’ın işi” yorumunu yaptı.


Deniz Akkaya benzinciden ayrılırken, Hakan Hatipoğlu halen istasyondaydı.

'O benim sorunum değil'

'O benim sorunum değil'

Hakan Hatipoğlu, “Deniz Hanım sizinle görüntülenince panik oldu, ‘Allah’ın işi’ dedi. Ne diyorsunuz bu tepkisine?” sorusuna, “Arkadaşlar o benim sorunum değil. Ben evimden çıktım, halı saha maçına gidiyorum" diye yanıt verdi.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Merve Oflaz-Allan Hakko arkadaşlığı aşka dönüştü!