Deniz sezonu açıldı

Deniz sezonu açıldı

Antalya'da 20 dereceye yükselen hava sıcaklığı, tatilcilerin yüzünü güldürdü. Kentin dünyaca ünlü Konyaaltı Plajı'nda annelerinin denizle tanıştırdığı minikler ilgi topladı

25 Mart 2013, Pazartesi 15:10 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Mart ayının son haftasını günlük güneşlik karşılayan Antalya’da, hava sıcaklığı 20 dereceye yükseldi. Güneşli havanın keyfini çıkartan Antalyalılara turistler de eşlik etti. Bahar güneşi altında güneşlenen turistlere sporcular da katıldı. Sahilde antrenman yapan sporcular ilginç görüntüler oluşturdu.

Ailesiyle birlikte güneşin tadını çıkaran bir turist kadın, küçük çocuğunu kucağına alarak denize girdi. Dizine kadar denize giren kadın, çocuğunu denizin içine soktu. Su ile oynamanın keyfini çıkartan minik çocuk, çevreye gülücükler saçtı. Annesinin kollarında eğlenen çocuğa kardeşleri de eşlik etti.

Anne ve çocukları bahar güneşinin keyfini çıkartırken babaları da güneşlenip bronzlaşmaya çalıştı. Turistler sahili renklendirirken, Antalyalılar da park ve bahçelere koştu. Kimisi kitap okudu, kimisi günlük gazetesinde yazan haberleri takip etti.

DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Koyun Baraack'tan 35 kilogramdan fazla yün kırpıldı