Denizlispor’un çiçek dikilen kupaları geri getirildi

Denizlispor’un bir vatandaş tarafından çöpte bulunan ve daha sonra içerisine çiçek dikilen kupaları kulüp tesislerine getirildi. Kupalar gerekli bakımlar yapıldıktan sonra müzede sergilenecek

27 Ağustos 2018, Pazartesi 22:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Denizlispor’un önceki dönemlerde kazandığı ve bir vatandaş tarafından çöpte bulunarak içerisine çiçek dikilen kupaları kulüp tesisleri getirildi. 

Tesadüf eseri Denizli 1. Amatör Ligi ekiplerinden Akkonakspor'un yönetim kurulu üyesi Hakan Karaca tarafından ortaya çıkan kupalar, Denizlispor yönetimi tarafından ait olduğu yere koyuldu. 

Kupaları Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla, içerisine çiçek dikilmiş halde bulan Hakan Karaca ve Kalınkozspor’da forma giyen Osman Bağcı’dan, Denizlispor Haluk Ulusoy Tesisleri’nde teslim aldı. 

Ne kadar süredir kulüp dışında olduğu bilinmeyen ve yıpranan kupaların gerekli bakımları yapıldıktan sonra kulübün müzesine koyulacağı bildirildi. 

Başkan Yardımcısı Atılla tarafından kupaları içerisine çiçek dikilmiş halde bulan ve kulübü durumdan haberdar eden Osman Bağcı isimli genç oyuncuya krampon hediye edildi. 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER CS Chebba'dan Tunus hükümetine tehdit: Vallahi gideriz köyden ha!