Deren Talu: Annem ve kardeşimle aramızda yarış yok

Defne Samyeli’nin, Mimar Eren Talu’dan olan kızı Deren Talu (23) Pelin Kaya’nın, Youtube’daki programında samimi açıklamalar yaptı.

31 Ocak 2020, Cuma 12:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Deren Talu annesi Defne Samyeli ve kardeşi Derin ile verdiği pozların sosyal medyada eleştirilmesi üzerine konuştu.

Anneme özeniyorum. Çok güzel ve genç. İnşallah genetik olarak ona çekmişimdir. Sosyal medyanın iddia ettiği gibi; aramızda asla bir yarış yok. O kadar yakınız ki, annemden öte. Zevklerimiz, düşünce yapımız aynı. Gardıroplarımız bile ortak.

Kardeşim Derin henüz 16 yaşında. Onunla da aramızda bir yarış söz konusu olamaz. O kadar olgun ki. Ayrıca şanslı. Ablasının hatalarından ders alabiliyor.


Bazen annem ve kardeşimle davete katıldığımızda görüntü olarak çok iddialı geliyor olabiliriz. Ne giyeceğimize birlikte karar veriyoruz. Ben etek giyiyorsam, Derin blue-jean, annem de başka bir şey tercih ediyor. Kötü yorum geldiğinde de çok takılmamaya çalışıyorum .Rahatsız olduğum mesajlara bakmıyorum.

23 yaşındayım. Yüzümde ya da vücudumun herhangi bir yerinde estetik yok. Sadece krem kullanıyorum.

Bir erkekte dürüstlük, açık sözlülük, zeka, konuşma yeteneği, espri anlayışı önemli. Tabii kendini beğenmiş olmamalı.

Oyunculukta Türkan Şoray kanunlarım var. En son çektiğim filmde öpüştüm. Ama çıplaklığa, sevişme sahnelerine karşıyım. Açık seçik olmadan üstü kapalı olabilir. Dizilerde rol almak istiyorum.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Kemal Sunal’ın doğduğu ev depremde yıkıldı