Derya Bedavacı: Acıların kadını benim!

Şarkıcı Derya Bedavacı ve oryantal Didem Kınalı, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde bir mekanda birlikte sahne aldı. İkili, sahne öncesi muhabirlerle sohbet etti. Bedavacı, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

26 Kasım 2021, Cuma 11:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Derya Bedavacı ve Didem Kınalı, önceki akşam bir mekanda sahne aldı. Gecenin açılışını dansıyla Didem yaparken; Bedavacı finalde şarkılarıyla konukları mest etti.

Sahne öncesi muhabirlerle sohbet eden ikiliden Derya Bedavacı, yeni şarkısının müzikseverler tarafından çok beğenildiğini ve bunun kendisini çok mutlu ettiğini söyleyerek röportaja başladı.

2020-2021 yılında en çok sahne alan kadın solistleri arasında yer alan Derya Bedavacı, "Zirvede yalnız değilim. Bana eşlik eden birçok müzisyen arkadaşım var ve dinleyicilerim ile beraberiz. Onlara da haksızlık etmek istemem. Biz elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz" diye konuştu.

Ünlü isim, şarkılarındaki hüznün tamamen beklentiyi karşılamak adına olduğunu; "2000'li yılların acıların kadını benim. Aslında hareketli şarkılarda yapıyorum ancak herkes benden duygulu şarkılar bekliyor. Ben de bu beklentiye kayıtsız kalamıyorum."

"Vakit bulursak hayata geçirmeyi düşündüğümüz projeler var. 15 şarkılık bir albüm yapmayı düşünüyorum ancak şimdilik sahnelere ağırlık veriyoruz." sözleriyle aktardı.

Ünlü şarkıcı, ''Playback yapan sanatçıları nasıl karşılıyorsunuz?'' sorusuna ise; ''Hala playback yapan şarkıcı var mı Allah aşkına? Ben bilmiyorum. Onlar da işini yapıyordur muhtemelen. Saygı duyuyorum ama ben canlı performans sanatçısıyım'' yanıtını verdi.


Sahne öncesi muhabirlerin 'Öğretmenler Günü' sürprizi ile duygu dolu anlar yaşayan Didem, "Bunca yıldır sayısız insana dans dersleri verdim. Bu sanatı yaşatmak ve layığı ile yapılması için yıllardır çalışıp didindim."

"İlk kez biri bana bu çabam için bir ödül veriyor. İlk kez Öğretmenler Günü'm kutlanıyor. Yaşadığım duyguları tarif etmem imkansız. İyi ki varsınız. Bu anı ömrüm boyunca unutmayacağım" dedi.

Umut Ünver'in haberine göre; sanatçıların kendisini afişlerine koymak istememesi ile ilgili de konuşan Didem, bu kişilerin Defne Samyeli ve Ebru Yaşar olduğu iddialarıyla ilgili şöyle dedi...

"Bunların kim oldukları bilmiyorum. Kimsenin günahını alamam. Sanırım üzülmeyeyim diye bana yansıtılmıyor. Herkes kalbinin ekmeğini yiyor."

"Bugüne kadar kimsenin ekmeğinde, yerinde gözüm olmadı. Üzülüyor muyum? Elbette üzülüyorum. Lakin artık kafaya takmamayı öğrenmem gerekiyor sanırım."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Afra Saraçoğlu: Gözümü onunla açtım