Destan'ın Akkız'ı Ebru Şahin sosyal medyayı salladı

Başrollerini Ebru Şahin ile Edip Tepeli’nin üstlendiği Destan dizisi yayınlandığı birinci bölümüyle milyonları ekran başına kilitledi. Türkiye ve Dünya çapında büyük bir hayran kitlesine sahip olan güzel oyuncu Ebru Şahin, dizideki performansıyla büyük beğeni topladı.

25 Kasım 2021, Perşembe 22:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İlk bölümüyle izleyiciyi ekran karşısına kilitleyen Destan dizisi TOTAL ve 20+ABC platformlarında birinciliğe yerleşti.

Tanıtım ve fragmanlardaki performansıyla büyük merak uyandıran Şahin, dizinin ilk bölümünde hem güzelliği hem de aksiyon sahneleriyle gözleri üzerine çevirdi.

Gece boyunca hem izleyiciyi ekran karşısına kilitleyen hem de sosyal medyada en çok konuşulan isim olan Ebru Şahin ile ilgili övgü dolu yorumlar yapıldı.

Bu sezon Destan dizisinde canlandırdığı Akkız rolüyle izleyiciyle buluşan Şahin, dizinin yayınlanan ilk bölümüyle birlikte zirvedeki yerini korudu.

Yapım ve proje tasarımı Mehmet Bozdağ'a ait; yönetmenliğini Emir Khalilzadeh'in yaptığı, senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem'in kaleme aldığı başrollerini Ebru Şahin, Edip Tepeli ve Selim Bayraktar'ın üstlendiği Destan salı akşamları atv ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor.

1. BÖLÜMDE NELER OLDU

1. BÖLÜMDE NELER OLDU

'Destan'ın ilk bölümüne Akkız, babasını öldüren Alpagu Han'dan intikam almak için her şeyi göze aldı.

Yıllardır içinde büyüttüğü intikam planını hayata geçirebilmek için uzun süredir beklediği fırsatı eline geçiren Akkız, Alpagu Han'ın oğlu Batuga'ya kız istemek üzere tüm maiyeti ile yola düşmesini değerlendirdi.

Alpagu Han'ı mola verdikleri konakta vurmayı hedefleyen Akkız, hedefine yaklaşabilmek için karanlığı çökmesini bekledi.

Batuga'nın evliliği için nehir kenarında adak adayan Alpagu Han ve maiyeti, Akkız ve arkadaşlarının saldırısına karşı son derece savunmasızdı.

Hedefine nehir tarafından yaklaşan Akkız, Yaman ve Sırma'nın attığı alevli okların sebep olduğu kargaşadan faydalanarak Alpagu Han'a yaklaştı. Nihayet atış mesafesi bulan Akkız'ın okları, Batuga'yı sıyırarak Alpagu Han'ı buldu.

Batuga okları kimin attığını görmek için baktığında Akkız'ı elindeki tahta kılıcı havaya kaldırmış halde gördü. Maskesini sıyıran Akkız, Batuga'ya bakarak "O iki küçük çocuk için" diye fısıldadı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Oryantal Didem'in aile dramı herkesi üzüntüye boğdu: O yüzden çocuk yapmıyorum